Magazín, Zaujímavosti

Rok 2021 si zaslúži kvalitný štart – spoznajte naše nové vína

víno, rosé a biele

Je tu nový rok a s ním aj naše nové vína z kolekcie FRESH. Začnite tento rok optimisticky a doprajte si naše nové čerstvé vína z ročníka 2020. Svieži začiatok roka môže niekedy znieť ako nesplniteľná predstava, no s pohárom dobrého ľahkého vína to môže ísť ľahšie. Nový rok si zaslúži kvalitný štart!

Čím sa vyznačujú naše nové vína z rady FRESH?

Vína rady FRESH sú určené pre každodenné príležitosti, chvíle kedy si chcete spríjemniť obed alebo večerné posedenie s priateľmi. Pri každej fľaši nášho vína z rady Fresh môžete zostať po celý večer.

Ich typickou vlastnosťou je nižší alkohol, jedinečná primárna aromatika, príjemná ovocnosť, jednoznačný odrodový charakter a šťavnaté kyselinky. Sú to veselé vína ktoré vás vždy prekvapia.

Merlot rosé FRESH 2020

Toto víno je elegantnej staroružovej farby a ponúka veľmi príťažlivú aromatiku, v ktorej sa nachádzajú maliny, jogurt, lesné ovocie a čerstvá vanilka. Chuť vína je šťavnatá s harmonickou štruktúrou kyselín a nájdeme v nej tóny čerstvo nakrájaného grepu s jemno smotanovým priebehom. Dochuť vína je iskrivá, pri ktorej sme plný očakávania, čo všetko ešte toto víno ponúka.

Merlot rosé FRESH 2020 si môžete objednať z nášho eshopu:


Muller Thurgau FRESH 2020

Muller Thurgau FRESH 2020 je víno s krásnym ovocným buketom po jarných kvetoch spoločne s limetkou a náznakom muškátu. Chuť vína je plne ovocná a nájdeme v nej tóny egrešu, maslovej hrušky, čerstvého jablka a medovej kvapky. Celkový dojem z vína je lahodný aj kvôli nízkemu alkoholu. Dlhá intenzívna dochuť nabáda k ďalšiemu poháru.

Muller Thurgau FRESH 2020 si môžete objednať z nášho eshopu:


Sauvignon Blanc FRESH 2020

Ide o vínko svetlej žlto – zelenkastej farby ponúka intenzívnu aromatiku plnú ovocno – herbálnych tónov. Hneď na úvod poteší iskrivý tón čerstvej grepovej šťavy s náznakom pomela, žihľavy a kvetov bielej bazy. Na jazyku objavíme šťavnatosť vinohradníckej broskyne s jemným náznakom pokosenej trávy. Dochuť vína je veselá s peknou kyselinkou.


Pinot Noir FRESH 2019

Typický predstaviteľ Pinot Noir z nášho honu Sari očarí jemnou svetlou rubínovou farbou. Krásna intenzívna aromatika ponúka širokú škálu červeného bobuľového ovocia, brusníc s dotykom čerešňového dreva a klinčekov. V chuti nájdeme primárnu aromatiku jahôd škorice a dobre zapracované taníny.

Dlhá intenzívna dochuť s jemne korenistým náznakom umocňuje jedinečný zážitok z pitia. Pred podávaním je vhodná dekantácia do karafy.


Objavte aj výhodný degustačný set FRESH 2020

Degustačný set FRESH 2020 obsahuje: 2x Sauvignon blanc fresh 2020, 2x Muller Thurgau fresh 2020, 2x Merlot rosé fresh 2020

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *