Aby ste zažili emócie nášho terroiru, vnímali estetiku priestorov inšpirovanú Provence, otvorili sme pre vás priestory vinárstva. Súkromné degustácie alebo firemné a rodinné eventy, či teambuildingy sú u nás vždy o zdieľaní lásky k vínu a gastronómii, o zdieľaní životných príbehov, názorov a skúseností.

Využite možnosť ubytovania v našom novom projekte WINE APARTMENTS.

REZERVÁCIA EVENTU

S vytvorením eventu priamo podľa vašich predstáv vám radi poradíme osobne.

dominika DOMINIKA LEVICKÁ
Tel. č.: +421 903 486 356
E-mail: eventy@vinotajna.sk

Rezervácie


Navštívte nás


Tešíme sa na vašu návštevu!
Aktuálne otváracie hodiny nájdete tu,
alebo nám zavolajte a dohodnite si prehliadku.

Naša adresa


Tajna Vineyards & Winery
Tajna 163
952 01, Tajna

Riadené degustácie

Zažite neopakovateľné chvíle v jedinečných priestoroch nášho vinárstva. Vyberte si z našej ponuky riadených degustácií a my pre vás pripravíme zážitok pre všetky zmysly.

Firemné eventy

Ku každému eventu pristupujeme individuálne, a preto budeme radi ak budeme môcť pripraviť nezabudnuteľnú firemnú akciu aj pre vás.

Rodinné oslavy a svadby

Radi sa o vás postaráme pri oslave vašich výnimočných momentov ako sú malé svadby, rodinné oslavy, jubileá, krsty či výročia. Naše priestory ponúkajú exkluzivitu a súkromie pre tých najnáročnejších hostí.

Sezónne eventy

Každé ročné obdobie v našich vinohradoch má svoje čaro. Preto organizujeme sezónne eventy, kedy si prizývame popredných kuchárov, s ktorými našim hosťom prinášame originálne a chutné sezónne zážitky.

Walk in

Navštívte nás počas našich pracovných hodín a vychutnajte si u nás fľašku vína v terroár-i, kde toto výnimočné víno vzniklo.

Wine Apartments

Naplánujte spoločne s nami váš najbližší event a využite aj možnosť ubytovania v našich prémiových vinárskych apartmánoch. Spoznajte nás nový projekt Wine Apartments.

apartmány tajna

Zažite nezabudnuteľné leto v Tajnej!

Objavte aj ponuku našich letných eventov v Tajnej. Letné grilovačky, piatkové večery, eventy v spolupráci s uznávanými šéfkuchármi ako Gabo Kocák Pali Sekerka, Lukáš Hesko a Peťo Slačka.

Nezáväzná rezervácia eventu v Tajnej

Formulár degustácie
Charakter eventu:
Občerstvenie:
Riadená degustácia (so sommelierom):
Budete potrebovať ubytovanie?
E-shop
Magazín