Aby ste zažili emócie nášho terroiru, vnímali estetiku priestorov inšpirovanú Provence, otvorili sme pre Vás priestory vinárstva. Súkromné degustácie alebo firemné a rodinné eventy, či teambuildingy sú u nás vždy o zdieľaní lásky k vínu a gastronómii, o zdieľaní životných príbehov, názorov a skúseností.

Rezervácie


Dominika Nováková (event manager)
+421 903 486 356
eventy@vinotajna.sk

Navštívte nás


Tešíme sa na vašu návštevu!
Otvorené v pracovné dni od 8:00-15:30
alebo si dohodnite prehliadku.

Kontakt


Vinárstvo Tajna Vineyards & Winery
Tajna 163
952 01, Tajna

Riadené degustácie

Zažite neopakovateľné chvíle v jedinečných priestoroch nášho vinárstva. Vyberte si z našej ponuky riadených degustácií a my pre vás pripravíme zážitok pre všetky zmysly.

Firemné eventy

Ku každému eventu pristupujeme individuálne, a preto budeme radi ak budeme môcť pripraviť nezabudnuteľnú firemnú akciu aj pre vás.

Rodinné oslavy a svadby

Radi sa o vás postaráme pri oslave vašich výnimočných momentov ako sú malé svadby, rodinné oslavy, jubileá, krsty či výročia. Naše priestory ponúkajú exkluzivitu a súkromie pre tých najnáročnejších hostí.

Sezónne eventy

Každé ročné obdobie v našich vinohradoch má svoje čaro. Preto organizujeme sezónne eventy, kedy si prizývame popredných kuchárov, s ktorými našim hosťom prinášame originálne a chutné sezónne zážitky.

Walk in

Navštívte nás počas našich pracovných hodín a vychutnajte si u nás fľašku vína v terroár-i, kde toto výnimočné víno vzniklo.