vinárstvo Tajna

Prijmite pozvanie do nášho vinárstva a zažite magické leto 2022

Zažite magické leto v romantických priestoroch našich vinohradov vo vrábeľskom vinohradníckom regióne. Pripravili sme pre vás sériu letných eventov, ktoré pre vás tento rok prvýkrát ponúkame aj vo verzii s ubytovaním v našom novom projekte Wine Apartments.

Darujte si letný relaxačný zážitok vo vinohradoch v Tajnej a oddýchnite si v príjemnej atmosfére.

Obľúbené grilovačky v Tajnej

Sme veľmi radi, že vaše obľúbené letné grilovačky sme pre vás mohli naplánovať aj tento rok.

Opäť sa môžete tešiť na vynikajúce špeciality z grilu, studený bufet, selekciu našich najlepších vín, párovanie syrov a vína a hlavne prostredie, v ktorom zabudnete na ruch okolitého sveta.

Termíny grilovačky pre leto 2022:

  • 21.05.2022
  • 30.07.2022
  • 13.08.2022
grilovacka vinarstvo tajna

Novinka – Piatkové večery v Tajnej

Spoznajte nový koncept piatkových eventov v priestoroch nášho vinárstva.

Zažite príjemný piatkový večer s nezabudnuteľným západom slnka, pri ktorom si môžete pochutnať na našom výbere menu, ktoré pre vás pripravíme na počkanie. Jedinečné piatky sme pre vás pripravili v spolupráci s našim kuchárom, ktorý vám bude počas celého večera k dispozícii a pochutnať si môžete z výberu menu á la carte z lokálnych čerstvých surovín.

Termíny na výber:

  • 13.05.2022
  • 27.05.2022
  • 24.06.2022
  • 08.07.2022
  • 22.07.2022
vinarstvo tajna event

Tajne s Gabom Kocákom – fine dining event 10.6.2022

Nenechajte si ujsť gastronomický zážitok so šefkúchárom Gabom Kocákom v prostredí nášho vinárstva.

Už dlhú dobu spolupracujeme so skvelými šefkuchármi, aby sme vám mohli ponúknuť jedinečné gastronomické spojenie lahodného menu, ktoré je špeciálne napárované s našimi prémiovými vínami. Strávte nezabudnuteľný letný večer v Tajnej.

vinarstvo tajna event fine dining

Romantické pikniky vo vinohradoch

Zažite atmosféru pikniku vo vinohradoch a spravte si romantické rande alebo príjemný výlet s priateľmi s tým najväčším súkromím.

Pripravili sme pre vás piknik s bohatou ponukou jedla a výborným vínom v priestoroch našich vinohradov. Zažite jedinečný dotyk s prírodou a kvalitnými lokálnymi surovinami. K dispozícií máte 24ha vinohradov u nás v Tajnej alebo romantickú párty lúku s ozvučením a nádherným výhľadom.

piknik

Rezervujte si váš letný zážitok pohodlne online. V prípade akýchkoľvek otázok sme vám stále k dispozícii a radi vám poradíme osobne.

Dominika Levická (event manager)
Tel. č.: +421 903 486 356
E-mail: eventy@vinotajna.sk

E-shop
Magazín