Darčeky z Tajnej sú viac ako víno

Darujte víno s príbehom ktoré pochádza z ekologického vinohradu. Darujte emóciu slnka. Darujte víno adresne.

Okrem vína vám prinášame ponuku noviniek:

– LIMITOVANÚ EDÍCIU TAJNA x MALINNA
– ORECHY A ČOKOLÁDOVÉ PRODUKTY
– ČAJE A MEDY
– SOMELIÉRSKE POTREBY
– PERSONALIZOVANÝ OBAL

*Objednaním našich darčekových balíčkov Vám vieme splniť zákonnú povinnosť zamestnávania marginalizovanych skupín obyvateľstva prostredníctvom náhradného plnenia. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

darceky

Nezáväzný formulár:

Formulár firemné darčeky
Personalizácia darčekov:
Náhradné plnenie:

Spojili sme sa s tými najlepšími, aby sme vytvorili darčeky pre vašu firmu s príbehom.

TAJNA x MALINNA°

V našom portfóliu nájdete nové produkty v spolupráci so značkou MALINNA, ktorá vyrába prírodnú kozmetiku. Hodnoty a prístup k produktom nás spojili, aby sme mohli vytvoriť limitovanú edíciu mydla a dvoch sviečok.

ORECHY A ČOKOLÁDA

Okrem vína a kozmetiky sme do portfólia zaradili novinky v podobe orieškových krémov, čokoládových produktov a slaných orechov, ktoré tvoria vynikajúci doplnok k našim vínam.

ČAJE A MEDY

Čaj z viničných byliniek alebo čaj z viničných kvetov. Starostlivo vybrané zloženie a nádherná vôňa tvoria skvelý darček pre milovníkov čaju. Nezabudli sme ani na včely, ktoré sú dôležitou súčasťou nášho vinohradu. Vďaka nim si môžete vychutnať domáce viničné medy.

SOMELIÉRSKE POTREBY

Milovníkov vína potešia novinky v podobe someliérskych potrieb. V ponuke máme stopper, nálievky, vývrtku, wine saver a príručník. Profesionálna výbava môže byť súčasťou vášho domáceho baru.

PERSONALIZOVANÝ OBAL

Nechajte darčeky hovoriť za Vás. Ekologické obaly s logom Vašej firmy alebo s prianím pre Vašich zamestnancov Vám vieme pripraviť na mieru.

Vyberte si z portfólia našich produktov a my vám vyskladáme darček na mieru.

E-shop
Magazín