vino-pohar-sud

Rodina

Od roku 2011, kedy sme ako dve rodiny – Demešová a Striešková, vysadili vlastné vinohrady, budujeme vzťah k pôde, prostrediu a životu v ňom. Terroir nás učí ako s láskou a s citom vytvoriť umelecké dielo. V každom víne sa snažíme zachovávať jeho odrodový charakter ale zároveň ho spraviť výnimočným. Jedinečnosť každého ročníka a odrody zachovávame profesionalitou a používaním najnovších technológií pri výrobe vína.

Náš príbeh

Vinárstvo TAJNA Vineyards & Winery objavíte v malej dedinke Tajná, v Nitrianskej vinohradníckej oblasti a Vrábeľskom vinohradníckom rajóne.  Je ukryté uprostred 25 tich hektárov vlastných vinohradov. 

Túžba po realizácií sna zdieľaného rodinou a láska k prírode bola základom zrodu butikového vinárstva s dušou. Rodinná väzba s regiónom a vášeň pre jedinečnosť vytvárajú tajomstvá tohto miesta. Každá fľaša nášho vína odzrkadľuje harmóniu prírody, organický prístup a svedomitú prácu.


Náš tím

Našou spoločnou prácou vo vinohrade a vinárstve zabezpečujeme, že o naše vína je dobre postarané a to od zdravého viniča až po kvalitnú fľašu vína. Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť to, čo naozaj robíme zo srdca. A aj keď sme každý iný, tvoríme tím ľudí, ktorých spája jedna vášeň a tou je víno.

Riaditeľ a spolumajiteľ vinárstva

Rastislav Demeš

Manažér produkcie

Peter Czako

Event manažér

Dominika Levická

Obchodná asistentka

Katarína Brožová

Sales representant a sommelier

Marian Pavlovič

Katarína Zborovianový

Asistentka logistiky

Katarína Zborovianová

Pomocný technológ

Ladislav Cigáň

Traktorista

Mário Balala

E-shop
Magazín