Náš príbeh

„Všetko ma stále viedlo k vínu.“ Rastislav Demeš

Príbeh vinárstva Tajna Vineyards & Winery sa začal láskou k vínu a silnou väzbou dvoch rodín, Demešovej a Strieškovej, k nitrianskej vinohradníckej oblasti. Prostredie, kde sa dnes nachádza vinárstvo sa rodine zapáčilo natoľko, že tu chceli vytvoriť unikátny projekt pre rodinných známych a milovníkov vína.

Rastislav Demeš Anetta Demešova

Autorom myšlienky je Rastislav Demeš, pôvodne biológ pôsobiaci v biznise. Vždy bol tak trochu romantik a miestne výhľady a západy slnka mu učarovali tak veľmi, že sa na ne chcel dívať každý deň. Jeho časté potulky po obci Tajná a túžba vyrábať vlastné víno z vlastného hrozna, ho inšpirovali k výsadbe vinohradu práve na tomto mieste. Tajným snom Rastislava a celej rodiny bolo prilákať ľudí do nepoškvrnenej prírody ďaleko od mestského ruchu a bez priemyselných zón a ukázať im čaro poctivého slovenského vína.

dekoracia vino stol vyzdoba

Náš tím

Našou spoločnou prácou vo vinohrade a vinárstve zabezpečujeme, že o naše vína je dobre postarané a to od zdravého viniča až po kvalitnú fľašu vína. Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť to, čo naozaj robíme zo srdca. A aj keď sme každý iný, tvoríme tím ľudí, ktorých spája jedna vášeň a tou je víno.

Riaditeľ a spolumajiteľ vinárstva

Rastislav Demeš

Manažér produkcie

Peter Czako

Event manažér

Dominika Levická

Sales representant a sommelier

Marian Pavlovič

Katarína Zborovianový

Asistentka logistiky

Katarína Zborovianová

Pomocný technológ

Ladislav Cigáň

Traktorista

Mário Balala

E-shop
Magazín