vino, pohare, oslava, degustacia

Spoznajte naše vína

  • Stredne ťažká, hlinitá, miestami kamenistá pôda
  • Organický vinohrad
  • Ručný zber
  • Odbornosť v pivnici
  • 3 kolekcie vína
„Spoznajte naše vínne kolekcie.“
vino tajna flaska

Kolekcia Sunset

Gastronomické.
Sofistikované.

Vína SUNSET sú sofistikované gastronomické vína, ktoré pochádzajú z našich najslnečnejších vinohradov. SUNSET je metaforou jedinečného terroiru, o ktorý sa postaralo samotné slnko. Tieto vína s mohutnejším telom a dlhším zrením vo fľaši majú  stredný až vyšší objem alkoholu a vyznačujú sa mimoriadnym majstrovstvom vinára, ktoré pocítite v ich lahodnej chuti. Pitie pri západe slnka dodáva týmto vínam špeciálne čaro. Vychutnáte si ich aj počas príjemných letných večerov a gastronomických zážitkoch.

flasky vina na sude

Kolekcia PREMIUM

Komplexné
Tajomné.
Zmyselné. 

Vína rady PREMIUM sa vyrábajú len v tých najlepších ročníkoch. Tieto vína sú našimi vlajkovými loďami  a preto ich vyrábame len v ročníkoch výnimočnej kvality a z tej najkvalitnejšej suroviny.  Vína  ležia niekoľko mesiacov až rokov v kvalitných drevených sudoch a sú pripravené zrieť vo fľaši minimálne  5 do 10 rokov. Objavte sofistikovanosť a komplexitu týchto oceňovaných vín.

tajna sekt a kvety

Sekty

Podmanivé.
Elegantné.
Veselé.

Náš terroir, v ktorom víno vzniká, prispieva vysokému obsah kyselín v hrozne, ktoré robia vína šťavnatými. Preto sú naše vinohrady predurčené na výrobu kvalitných sektov. Všetky sekty sú robené tradičnu metódou druhotného kvasenia vo fľaši. V rade sektov nájdete vína, ktoré pozdvihnú vaše každodenné príležitosti, ale aj obohatia oslavy vašich výnimočných momentov.

TERROIR TAJNA

Ekologický vinohrad

Príroda nám dáva dokonalý produkt vo forme hrozna a my jej to chceme neustále odplácať. Ekologickým prístupom k vinohradu tvoríme víno bez rezíduí po chemických prípravkoch, minimálne zaťažujeme životné prostredie a budujeme prirodzenú imunitu vinohradov. Dbáme na kvalitu, nielen prostredia ale aj produktu, ktorý tvoríme.

Pôda

Základnou myšlienkou nášho vinárstva bolo mať vlastné vinohrady a tak mať kvalitu finálneho produktu pod úplnou kontrolou. Odrodovú štruktúru vinohradov sme prispôsobili nášmu terroiru a špecifickosti stredne ťažej, hlinitej, miestami kamenistej pôdy.

Ručný zber 

Ručným zberom zaručujeme najlepšiu kvalitu hrozna. Oberačka v našich vinohradoch nie je len časom, kedy sa nám vinohrad odvďačuje za celoročnú starostlivosť, ale aj oslavou novej úrody.

Technológie

Najnovšie technológie nám pomáhajú nielen v správnej starostlivosti o vinohrad ale aj v kvalitnom spracovaní vína. V našom vinárstve sa opierame o tradičné spôsoby výroby vína, ale robíme ich moderne.