Vinárstvo Tajna, Zaujímavosti

Tipy na darčeky k MDŽ z butikového vinárstva

Darček pre ňu

Vedeli ste, že Medzinárodný deň žien (MDŽ) je sviatok, ktorý vznikol na počesť výročia štrajku 40 000 newyorských krajčírok v roku 1908? Tento štrajk sa konal z dôvodu zrušenia desaťhodinového pracovného času a proti všeobecne zlým pracovným podmienkam v tej dobe. Dnes už MDŽ skôr vnímame ako deň, kedy by sme si mali pripomenúť a poďakovať našim maminám, starým mamám, manželkám alebo priateľkám za všetko, čo pre nás v živote robia. Stále je dôležité si ale pripomenúť aj pôvodnú myšlienku, a tou je zrovnoprávnenie mužov a žien.

MDŽ si každoročne pripomíname 8. marca. Oslávte ho aj s našimi vínami, veď Medzinárodný deň žien si žiada kvalitné lokálne slovenské víno, no nie?

Tipy na zmyslupné darčeky k MDŽ, ktoré potešia

U nás vo vinárstve Tajna si prácu našich kolegýn važime a určite sa budeme snažiť im pripraviť aj nejaké prekvapenie a potešenie. Ale psst, neprezraďte nás 🙂 Rozhodli sme sa, že by sme veľmi radi spísali pár tipov na zmysluplné darčekové prekvapenie aj pre vás.

Darčekový set špeciálne pre ženu alebo darčekové kazety

Medzi našimi zákazníkmi sa veľkej obľube tešia naše pripravené darčekové sety, medzi ktorými nájdete aj jeden špeciálne vyskladaný pre ženu. Nájdete v ňom dve rosé vína, Merlot Rosé Fresh 2019, suché ružové víno s atraktívnym malinovo-ružovým farebným odtieňom a Cabernet Franc Rosé 2019, polosuché víno s krásnou vôňou lesných jahôd s tónmi ananásu a šupiek tropického ovocia.

Tento set sme vytvorili u nás vo vinárstve s láskou, pre tú, ktorú máte radi. K sviežim rosé vínam si môže vychutnať čokolády Ruby s mandľami a White s ovocím, ručne vyrobené z najkvalitnejších čokoládových bôbov k našim vínam. Ak neviete úplne presnú preferenciu obľúbeného vína, s týmto setom určite netrafíte vedľa.

Darčeky pre ňu

Obľúbené rose a biele vína v darčekovom balení k MDŽ

V prípade, že poznáte obľúbený druh vína, vybrať si môžete z nášho výberu rose alebo bielych vín, ktoré vám navyše môžeme prirpaviť v decentnom darčekovom balení podľa vášho výberu. V prípade, že hľadáte ľahšie fresh vínka, odporúčame našu kolekciu FRESH , ktorá je pre túto voľbu ideálna.

O všetko sa postaráme za vás

Nemôžete byť kvôli okolnostiam s danou ženou osobne? V tom prípade veľmi radi všetko vybavíme za vás a balíček odošleme priamo na adresu, ktorú zadáte. Ak si želáte, môžeme pribaliť aj osobné želanie. Stačí ho napísať do poznámky pri objednávke. Objednávky odosielame vždy na druhý pracovný deň od prijatia.

Neviete sa stále rozhodnúť?

Aj napriek naším tipom sa stále neviete rozhodnúť pre ten pravý darček? V tom prípade nám kľudne napíšte alebo zavolajte a radi vám poradíme na základe našich skúseností a spoločne nájdeme najvhodnejší typ vína aj darčekového balenia.

Najdôležitejšie ale je nezabudnúť na naše maminy, staré mamy, sestry, manželky, dcéry a potešiť ich v tento ich deň aspoň pekným slovom a poďakovaním. A ideálne to robiť častejšie, nie len na MDŽ 😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *