Darčeky, Magazín, Vinárstvo Tajna

Ako vyzerá ideálny darčekový balíček?

Darček z vinárstva Tajna, víno ako darček

Vo vinárstve Tajna Vineyards & Winery pristupujeme ku každému jednému nášmu produktu s láskou a dôrazom na ten najmenší detail. Produkty, ktoré pre vás vytvárame prirovnávame k umeniu, ktoré tu vzniká ako spojenie citu pre detail, odvahy načúvať a ochoty vydať sám seba a tak sa prejaviť. Presne v tomto duchu sme pre vás vytvorili exkluxívne darčekové sety, ktoré zaručene potešia vašich milovaných, priateľov, kolegov alebo firemných partnerov.

Darčekové sety butikového vinárstva Tajna

Predstavte si darčekové balenie v minimalistickom dizajne a výlučne s produktami, ktoré si vychutnáte v tej najlepšej kvalite. Darčekové sety Tajna sme vyskladali na mieru podľa typu príležitosti, či osoby, pre ktorú sú určené. Sme presvedčení, že každý darčekový balíček má byť byť zhotovený so zmyslom pre detail a danú príležitosť. Vidíme väčší potenciál v menších, ale za to hodnotnejších balíčkoch v prémiovej kvalite.

Vážime si lokálnu produkciu a radšej ako preplnené balenia plné samoúčelných produktov a dekorácií ponúkame ľuďom poctivé domáce výrobky. Chceme, aby naše balíčky boli nielen vizuálnym, ale najmä chuťovým zážitkom. Variácie a typy darčekových setov sme starostlivo nakombinovali na mieru k našim vínam. Všetky zahrnuté produkty zodpovedajú filozofii vinárstva Tajna a sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Darčekové sety pre firmy aj jednotlivcov

Chceli sme vytvoriť sety, ktorými budete môcť obdarovať niekoho v práci, ale aj v súkromí. Okrem vín Tajna nájdete v elegantných krabičkách čokolády zo spolupráce s ďalšou rodinnou firmou ALMA. Spolu sme namiešali harmonické súznenie chutí vína a čokolády, ktoré vytvára prvotriedny gastronomický zážitok. Čokolády vyrábajú na Slovensku z čokoládových bôbov z Ekvádoru a Peru, pestovaných udržateľným spôsobom. Príchute ruby, white a dark sú rozdelené v setoch tak, aby chuťovo dopĺňali jednotlivé typy našich vín.

Víno v kombinácii s medom aj ekologickými sviečkami

Naše vína v baleniach chuťovo dolaďujú domáce medy a sušený včelí peľ priamo od včiel z vinohradu v Tajnej. Pre romantickú atmosféru sme niektoré balíčky doplnili o ekologické sójové sviečky v skle. Ku každému darčekovému setu vám radi pripravíme aj personalizované prianie alebo malý odkaz podľa vašich predstáv.

Ak vás naša ponuka hotových setov oslovila a našli ste si v nej ten váš ideálny darčekový balíček, radi ho vo vašom mene odošleme priamo na adresu, akú si želáte. Ak máte inú predstavu, napíšte nám a my vám radi pripravíme darčekové balenie na mieru.

V prípade balíčkov vo väčšom objeme nás neváhajte kontaktovať na [email protected] a radi sa vám budeme venovať osobne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *