Eventy, Magazín

Ako naplánovať svadbu vo vinárstve?

Svadby v TAJNEJ, svadby vo vinohrade, romantické svadby pri západe Slnka

Zažite tajomstvo nezabudnuteľnej svadby vo vinárstve

Krásne prostredie vinohradov očarí všetkých milovníkov prírody, vína a extériových podujatí. Zelené vinice, vinohradnícky terroir, architektúra vinárstva a scénická obloha sú ideálnym plátnom pre romantickú svadbu. Vinič je unikátnou prírodnou dekoráciou, vďaka ktorej môžete mať tematický obrad inšpirovaný samotným vínom. Prirodzene ponúka príležitosť na svadby v rustikálnom štýle, boho, provence, či akúkoľvek tému s dôrazom na prírodné elementy. Jednoducho výnimočný a intímny sobáš v objatí prírody. Romantické západy a scenériu ako z Toskánska nenájdete na Slovensku hocikde. U nás v Tajnej sme preto veľmi hrdí, že vám môžeme ponúknuť kúsok prírody, o ktorú sa staráme s láskou, aby sme vám ponúkli miesto pre oslavu vášho svadobného dňa.

Svadby v TAJNEJ, svadby vo vinohrade, romantické svadby pri západe Slnka

Malá, ale vznešená svadba

Naše malebné vinohrady sú ako stvorené pre svadby do 30 ľudí. Všetci, ktorí túžia po krásnej svadbe v kruhu blízkych sú u nás na správnej adrese. V prípade prepojenia s exteriérom, však vieme pripraviť svadbu so sedením až do 60 osôb. Svadba vo vinohrade je prepojením lásky k vínu, gurmánskeho talentu a súznenia s prírodou. V kombinácii s ubytovaním v našich Wine Apartments je navyše aj relaxačných a estetickým zážitkom.

Svadby v TAJNEJ, svadby vo vinohrade, romantické svadby pri západe Slnka

Svadba v súlade s udržateľnými hodnotami

Trendom posledných rokov je veľký dôraz na udržateľnosť. V našom vinárstve dbáme na udržateľné princípy od úplného začiatku fungovania značky Tajna. Veríme, že ich treba uplatňovať vo všetkých smeroch a preto si dávame záležať nielen na bio vinohrade a tvorbe ekologických vín, ale aj na sezónnom pohostení, či udržateľnej výzdobe. Naše eventy v okolí vinohradov manifestujú našu lásku k vinárskemu umeniu a dokazujú, ako organizovať podujatia šetrnejšie a s ohľadom k prírode.

Špecifiká svadba vo vinohrade

Pripravte sa na vôňu lúčnych kvetov, sviežu oblohu, prírodné dekorácie a dokonale spárované jedlo s vínom Tajna. Môžete si užívať unikátnu atmosféru svadby v exteriéri. Krásnemu počasiu vo vinohradoch sa len tak niečo nevyrovná. Máme však prichystanú viac ako obstojnú alternatívu aj v prípade škaredého počasia.
Navyše, na hone Sari, v strede našich vinohradov máme vysadenú odrodu Merlot v tvare srdca. Pohľady z dronu sú tu unikátne.

Svadby v TAJNEJ, svadby vo vinohrade, romantické svadby pri západe Slnka

Ako naplánovať nezabudnuteľnú svadbu vo vinárstve?

Je to jednoduchšie, ako by ste si možno mysleli. Stačí, ak nás kontaktujete a radi vám zabezpečíme všetko od ubytovania, cez transport, svadobného koordinátora až po čepčenie. Naše dlhoročné skúsenosti s organizáciou eventov nám poskytli skvelý základ aj pre plánovanie svadieb. Vďaka romantickému prostrediu a našim overeným kontaktom vám pripravíme svadbu, o akej snívate. Časť nášho vinohradu je vysadená do tvaru srdca, preto môžete využiť jedinečnú príležitosť na skutočne romantické svadobné fotenie. 

Viac ako len svadobné chvíle

Vždy sa veľmi tešíme, keď môžeme byť súčasťou prípravy vašich výnimočných chvíľ. Každú udalosť preto pripravujeme na mieru. Výzdobu, catering, či rozloženie stolov zabezpečíme podľa vašich predstáv a s ohľadom na potreby vašej svadby. V súvislosti s významnými životnými chvíľami vám radi pripravíme aj oslavu zásnub, krstu či výročia. Nezabudnuteľné zážitky pre vás aj vašich hostí sú našou prioritou.

Ozvite sa nám

V prípade, že máte záujem o vznešenú svadbu v TAJNEJ, ozvite sa nám a my vám pripravíme ponuku na mieru.

[email protected]
0903 486 356

Svadby v TAJNEJ, svadby vo vinohrade, romantické svadby pri západe Slnka