Eventy, Magazín

Firemné podujatia a večierky vo vinárstve Tajna

Hľadáte špeciálne miesto na firemný večierok, či interaktívny zážitok v kolegami? Máme pre vás tajný tip. Tajna Vineyards & Winery sa nachádza v príjemnom intímnom prostredí vinohradov, kde sa môžete zabaviť, uvoľniť a vychutnať si dobre strávený čas v inšpiratívnej atmosfére. V našom vinárstve vám radi pripravíme teambuilding či posedenie s kolegami podľa vašich predstáv. Po rokoch skúseností s podujatiami v našich priestoroch nás naozaj neprekvapí žiadna vaša požiadavka. Môžete si vybrať z našej ponuky, alebo si vyskladať svoju vlastnú predstavu, ktorú vám veľmi radi zhmotníme.

Firemné eventy na mieru – s radosťou splníme vaše priania

Oberačkové teambuildingy, workshopy, dôležité pracovné stretnutia či dokonca vianočné firemné večierky máme u nás odskúšané na rôzne spôsoby. Pri každom evente vám radi zabezpečíme catering a kompletné technické vybavenie. Vyberte si gastro zážitok podľa vášho gusta od klasickej grilovačky až po morské delikatesy. Spolupracujeme s prvotriednymi kuchármi z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia, ktorí vám vyskladajú lahodné menu. Varené jedlá či studený bufet s lokálnymi syrmi a mäsovými špecialitami vám pripravíme podľa vášho želania.

michal konrad

Šéfkuchár Michal Konrád počas eventu Ázijské fusion v Tajnej

Na požiadanie vám radi pripravíme aj výzdobu pre vaše podujatie. Malebné priestranstvo vinárstva síce nepotrebuje ďalšie honosné ozdoby na vytvorenie očarujúcej atmosféry, v prípade záujmu vám však môžeme vyhotoviť cenovú ponuku a pripraviť rôzne variácie kvetinovej výzdoby.

Event v Tajnej – zahoďte starosti a užite si krásne chvíle

V momente, ako s priateľmi vkročíte do areálu nášho vinárstva sa viac nemusíte o nič starať. Užívajte si príjemnú atmosféru a udržiavanie dobrých vzťahov a my sa postaráme o všetko ostatné. Naše vinohrady sú ideálnym útočiskom pred každodenným zhonom. Inšpiratívne prostredie viníc vám dodá novú energiu a vy sa budete môcť sústrediť na zábavu a vzájomnú spoluprácu so svojimi kolegami a priateľmi.


S naplánovaním eventu vám radi poradíme osobne:
Dominika Levická (event manager)

Tel. č.: +421 903 486 356
E-mail: eventy@vinotajna.sk


Dávame si záležať na tom, aby sa pri návšteve vinárstva všetci zúčastnení cítili dobre a uvoľnene a preto poskytujeme aj kompletný transport našich hostí. Nie je preto potrebné, aby sa niekto z vašej partie musel pri našich degustáciach obmedzovať. Informujte nás vopred či máte záujem o transport a my vám zabezpečíme odvoz aj dovoz v okolí vinárstva. Menšie skupiny môžu využiť jedinečnú ponuku ubytovania v našom novom srdcovom projekte neďaleko vinárstva Tajna – Wine Apartments.

[su_image_carousel source=“media: 143241,143240,143239,143238,143237,143236,143235,143234,143233,143232,143231,143230,143229,143228″ limit=“30″ slides_style=“photo“ controls_style=“light“ crop=“16:9″ dots=“no“ autoplay=“0″ outline=“no“]

Sezónne eventy ako oberačky či zážitková gastronómia sú skvelým rozptýlením z každodenného pracovného nasadenia. Pri týchto podujatiach budete mať na starosti iba ochutnávanie lahodného jedla a udržiavanie plného pohára. Vlastne aj o to druhé sa vám s radosťou postará náš personál.

Ak sa náhodou neviete rozhodnúť, či je vinárstvo Tajna vhodným miestom pre váš event, radi vás o tom presvedčíme pri osobnej konzultácii. Zastavte sa u nás počas našich otváracích hodín cez pracovný týždeň a my vás radi prevedieme zákutiami našich vinohradov. Navyše vám predstavíme portfólio našich vín a popri ich ochutnávke si môžete vypočuť filozofiu nášho vinárstva.

Navštívte nás v Tajnej!


S naplánovaním eventu vám radi poradíme osobne:
Dominika Levická (event manager)

Tel. č.: +421 903 486 356
E-mail: eventy@vinotajna.sk

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *