Eventy, Magazín

Firemné podujatia, večierky a workshopy vo vinárstve TAJNA

firemný event a workshop vo vinárstve

Hľadáte špeciálne miesto na firemný večierok, či interaktívny zážitok v kolegami? Máme pre vás tajný tip. Tajna Vineyards & Winery sa nachádza v príjemnom intímnom prostredí vinohradov, kde sa môžete zabaviť, uvoľniť a vychutnať si dobre strávený čas v inšpiratívnej atmosfére. V našom vinárstve vám radi pripravíme teambuilding či posedenie s kolegami podľa vašich predstáv. Po rokoch skúseností s podujatiami v našich priestoroch nás naozaj neprekvapí žiadna vaša požiadavka. Môžete si vybrať z našej ponuky, alebo si vyskladať svoju vlastnú predstavu, ktorú vám veľmi radi zhmotníme.

Firemné eventy na mieru – s radosťou splníme vaše priania

Gabo Kocák firemný event
Gabo Kocák vo vinárstve TAJNA - privátny kuchár pre váš event
Oberačkové teambuildingy, workshopy, dôležité pracovné stretnutia či dokonca vianočné firemné večierky máme u nás odskúšané na rôzne spôsoby. Pri každom evente vám radi zabezpečíme catering a kompletné technické vybavenie. Vyberte si gastro zážitok podľa vášho gusta od klasickej grilovačky až po morské delikatesy. Spolupracujeme s prvotriednymi kuchármi z celého Slovenska, ale aj zo zahraničia, ktorí vám vyskladajú lahodné menu. Varené jedlá či studený bufet s lokálnymi syrmi a mäsovými špecialitami vám pripravíme podľa vášho želania.

Formy workshopov a aktivít pre vás:

  • Privátny kuchár (Gabo Kocák, Lukáš Hesko, Peter Slačka, Pali Sekerka a iní).
  • Degustácia archívnych vín.
  • Degustácia MAGNUM formátov.
  • Catering v rôznych formátoch.
  • Párovanie vína a porovnávanie vína zo slávnych vinárskych oblastí, spoznávanie odrôd.
  • Slepá degustácia.
  • Senzorické aktivity.
  • Edukačné aktivity.
  • Sabráž sektu.
  • Živá hudba a iné.

Celý večer vám prispôsobíme na mieru podľa vašich požiadaviek.

Event v Tajnej – zahoďte starosti a užite si krásne chvíle

V momente, ako s priateľmi vkročíte do areálu nášho vinárstva sa viac nemusíte o nič starať. Užívajte si príjemnú atmosféru a udržiavanie dobrých vzťahov a my sa postaráme o všetko ostatné. Naše vinohrady sú ideálnym útočiskom pred každodenným zhonom. Inšpiratívne prostredie viníc vám dodá novú energiu a vy sa budete môcť sústrediť na zábavu a vzájomnú spoluprácu so svojimi kolegami a priateľmi. Navyše, vinárstvo je situované uprostred vlastných ekologických vinohradov, čo vám zabezpečí intimitu pre súkromné konverzácie.

Ubytovanie v našich Wine Apartments

Dávame si záležať na tom, aby sa pri návšteve vinárstva všetci zúčastnení cítili dobre a uvoľnene a preto poskytujeme aj kompletný transport našich hostí. Nie je preto potrebné, aby sa niekto z vašej partie musel pri našich degustáciach obmedzovať. Informujte nás vopred či máte záujem o transport a my vám zabezpečíme odvoz aj dovoz v okolí vinárstva. Menšie skupiny môžu využiť jedinečnú ponuku ubytovania v našom novom srdcovom projekte neďaleko vinárstva Tajna – Wine Apartments.

Sezónne eventy ako oberačky či zážitková gastronómia sú skvelým rozptýlením z každodenného pracovného nasadenia. Pri týchto podujatiach budete mať na starosti iba ochutnávanie lahodného jedla a udržiavanie plného pohára. Vlastne aj o to druhé sa vám s radosťou postará náš personál.

Ak sa náhodou neviete rozhodnúť, či je vinárstvo Tajna vhodným miestom pre váš event, radi vás o tom presvedčíme pri osobnej konzultácii. Zastavte sa u nás počas našich otváracích hodín cez pracovný týždeň a my vás radi prevedieme zákutiami našich vinohradov. Navyše vám predstavíme portfólio našich vín a popri ich ochutnávke si môžete vypočuť filozofiu nášho vinárstva.

Navštívte nás v Tajnej!

S naplánovaním eventu vám radi poradíme osobne:
Dominika Levická (event manager)

Tel. č.: +421 903 486 356
E-mail: [email protected]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *