Eventy, Magazín, Novinky

Vychutnajte si víno Tajna v úplne novom projekte Wine Apartments

Konečne nadišiel čas, keď v našom vinárstve Tajna môžete zažiť neobmedzený zážitok prepojený s vínom. Radi by sme vám predstavili náš nový srdcový projekt, ktorý sme vybudovali neďaleko nášho vinárstva Tajna Vineyards & Winery – Wine Apartments.

Láka vás ochutnávka našich vín a chcete si zájsť na výlet s ubytovaním v krásnom prostredí? Alebo si chcete vychutnať tradičné hodovanie v modernom prevedení počas celého víkendu, ale zároveň sa chcete vyhnúť mestským slávnostiam a vinobraniam? Wine Apartments sú pre vás ideálnym riešením. Apartmány sú stelesnením našej lásky k vinárstvu a gurmánskym vínam. Vďaka nim môžete spoznať naše vína ešte bližšie a vytvoriť si príjemné spomienky vo vašej obľúbenej spoločnosti.

Wine Apartments – apartmány inšpirované vínom

V nitrianskej vinohradníckej oblasti v mestečku Vráble asi 20 kilometrov od Nitry a približne 7 kilometrov od nášho vinárstva sme pre vás od základov vybudovali jedinečné apartmány, dizajnované v štýle francúzskeho vidieka. Luxusné ubytovanie inšpirované vínom sme nazvali jednoducho a tematicky s dôrazom na vinárske dedičstvo a lokalitu. Vo Wine Apartments si môžete vybrať z piatich elegantných apartmánov, ktoré vám zabezpečia pohodlné ubytovanie a komfort pred aj po ochutnávke našich lokálnych vín. Všetky apartmány disponujú nadštandardným zariadením v harmonickom provence dizajne a sú vybavené smart technológiami. Pri budovaní luxusných priestorov sme kládli veľký dôraz na maximálny komfort a súkromie. Na priestranných terasách a v záhrade si môžete vychutnať dokonalý oddych a príjemné vinárske zážitky.

 

Nahliadnite do priestorov našich nových Wine Apartments:

[su_image_carousel source=“media: 143241,143240,143239,143238,143237,143236,143235,143234,143233,143232,143231,143230,143229,143228″ limit=“30″ slides_style=“photo“ controls_style=“light“ crop=“16:9″ dots=“no“ autoplay=“0″ outline=“no“]

Na mieru pre páry, skupiny alebo firmy

Ak ste predtým uvažovali nad návštevou vinárstva Tajna, ale odradilo vás merať dlhšiu cestu, kvôli jednodňovému výletu, Wine Apartments sú pre vás tým pravým riešením. Či už sa rozhodnete pre predĺžený víkend vo dvojici formou romantického balíka, alebo niekoľko dňový výlet s priateľmi či kolegami podľa vlastných preferencií, v krásnom prostredí nekonečných viníc budete mať o program postarané. Apartmány sú vhodné rovnako pre dvojice ako aj menšie skupiny, či dokonca firmy. Po niekoľkých rokoch úspešných eventov v našom vinárstve máme bohaté skúsenosti s organizovaním skupinových degustácii a ďalších eventov, ktoré vám radi zorganizujeme aj v priestoroch Wine Apartments. Stačí sa informovať na našom webe a vybrať si možnosť, ktorá vám vyhovuje.


Spoznajte celý projekt aj ponuku služieb Wine Apartments.


K tomu všetkému sa vám radi postaráme aj o také zážitky ako nezabudnuteľný let balónom nad Nitrou a vinicami alebo sprevádzanú cestu po vinárstvach vo Vrábľoch. Vrábeľský vinohradnícky región je spojením nádherných scenérií, kvalitného vína a jedinečnej atmosféry viníc. Taktiež vám zabezpečíme bezproblémový transfer medzi vinárstvom a apartmánmi.

Tento rok sa typické vínne slávnosti väčšinou konajú iba v menšom alebo vôbec, kvôli rôznym obmedzeniam naprieč okresmi. Ak patríte k milovníkom vínnych degustácií a gurmánskych posedení s priateľmi, či rodinou mimo domu, využite možnosť ubytovania v krásnych, vinohradmi obklopených apartmánoch. Ideálna kombinácia ubytovania a pôžitkártstva čaká na vás v čarovnom prostredí apartmánov inšpirovaných vínom – Wine Apartments.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *