Klasické firemné porady sú o zívaní, mobilných komunikáciách ukrytých pod stolom a hlavne o pohľadoch na hodinky, kedy to konečne všetko skončí. Ľudia sedia uzavretí do seba. Väčšinou tí, čo dostali miesto v blízkosti šéfstva, sa snažia zaujať agresívnou mimikou vrchnosť. Ako ich všetko veľmi, ale veľmi zaujíma. Nejde o žiadnu novinku. Všetko sa už roky rokúce odohráva nielen na Slovensku, ale po celom civilizovanom svete. Vinárstvo Tajna vám ponúka alternatívu, vďaka ktorej budete mať z firemnej porady zážitok.

Radosť z porady. Po jej skončení sa totiž môžu všetci jej účastníci tešiť, že sa opäť stretnú. V inom duchu. Slovná hračka – na vínnom duchu. Ponúkame vám možnosť absolvovať  firemnú poradu v prostredí, ktoré je duševným wellnesom pre všetkých, najmä však pre tých, ktorí neznášajú vysedávanie a iba reči, i pre tých, čo cítia, že by mali niečo povedať, a nemajú odvahu.

Prečítajte si aj Ružové víno – pár vecí, ktoré by ste o ňom mali vedieť

Ešte kým sa dostaneme k tomu, ako by mohla vínna firemná porada u nás pomôcť vašim zamestnancom, aby sa zblížili a otvorili tvorivej komunikácii, myšlienku od Rogera Scrutona: „Len víno nezatemňuje svetlo dopadajúce na náš svet ako napríklad silné destiláty. Ani ako drogy nevsugeruje, že sme na prahu inej reality. Posväcuje skutočnosť tu a teraz.“

Porada, na ktorú sa bude dlho spomínať

vinárstvo Tajna

Ako môže vyzerať vaša nezabudnuteľná firemná porada? Nielen víno, ale aj iné prostredie ľudom pomáha. Máme okolo nás nádherné vinice, svieži vzduch a moderné priestory vinárstva Tajna, ktoré sa na nič nehrajú. Postavili sme ich tak, aby v nich bolo ľuďom dobre. Dostanete sa na inú duševnú úroveň. Spojenie prírody okolo a čistého architektonického poňatia nášho vinárstva sú zážitkom. Pokojne si pred poradou dajte za pohárik vínka. Budete prekvapení, ako pomôže uvoľniť atmosféru a ako naštartuje myslenie.

Lebo možno neviete, ale prezradíme vám veľké tajomstvo – podľa neurologických výskumov pracuje mozog po a pri degustácii vína oveľa usilovnejšie ako pri riešení matematickej úlohy. Z konzumácie vína má príjemnejší zážitok, ako z rovnice o troch neznámych.

Vaša firemná porada, o ktorej sa bude dlho rozprávať a napraví pošramotené vzťahy, nadviaže nové firemné priateľstvá a dá vzniknúť možno samovoľne nápadom, ktoré vás posunú do ďaleka, nebude len o víne. Pripravíme vám krajové špeciality, prejdete si vinárstvo a na čerstvom vzduchu vás zasvätíme do našej modernej výroby vína.

Veríme, že sú to maličkosti, ktoré robia život zaujímavým a príjemným. Vinárstvo TAJNA VINEYARDS & WINERY sa riadi filozofiou, ktorou nie je len víno vyrábať, ale aj poskytnúť milovníkom vína možnosť utiecť od ruchu miest do krásnej prírody, ochutnať kvalitné víno. Ochutnávka vín je aj príležitosť vdýchnuť atmosféru vidieka, v ktorej sa víno rodí.

Možno ste presvedčení, že nie je nad popíjanie dobrého vína pri domácom kozube, kde budete čítať cestovateľské blogy o vínnych cestách a ochutnávkach vín. Možno to naozaj nie je zlá predstava. Ozajstný milovník vína, si nenechá ujsť príležitosť urobiť si výlet do vinohradmi posiateho kraja a zažije vinárstvo TAJNA priamo na vlastnej koži. Tešíme sa na vašu návštevu 🙂

Prečítajte si aj Víno Tajna – vybudovať vinárstvo je neopakovateľný zážitok

Cez pohár vína vnímate svet presne taký, aký je

Víno je čistiareň duší a vzťahov. Na rozdiel od pálenky, ktorá zvádza k agresivite, je nápojom porozumenia aj pri krutej pravde. Už veľmi dávno napísal Thomas Jefferson, americký prezident z dávnych čias , že „jediným protiliekom na whisky je víno.“ Len cez pohár vínka totiž vidíme náš každodenný svet zo správneho uhla. Víno vrhá svetlo do vnútra človeka, do jeho duše. Naznačuje mu inú cestu, aby spoznal bytie. To sme nevymysleli my. Sú to slová britského spisovateľa Rogera Scrutona. A všetci, čo u nás zažili firemné porady alebo team buildingy, s ním súhlasia. Tento zaujímavý a u nás úplne neznámy filozof obhajuje prastarú myšlienku, pripisovanú už Platónovi, že bohovia nikdy človeku nedali nič cennejšieho než je víno.

Vinárstvo Tajna – ak si chcete objednať degustáciu či firemnú poradu využite kontakt:

KATARÍNA ZBOROVIANOVÁ

Mobil: +421 911 740 932

katarina.zborovianova@vinotajna.sk

 

vinarstvo Tajna

Viac zaujímavých článkov pre všetkých, ktorí milujú víno nájdete v našom magazíne:

barrique

Škola vína

merlot

Kultúra vína

bordeaux

Zaujímavosti