Novinky

Umocnite s našimi vínami Tajna najkrajšie obdobie roka

Možno sa to zdá ďaleko, no čas na prípravu vianočných prekvapení, odmien alebo poďakovaní sa nezadržateľne blíži. V snahe obísť koncoročný zhon vo výbere alebo príprave vianočných darčekov, či už pre obchodných partnerov alebo osobných blízkych, vám ponúkame možnosť ich zabezpečenia teraz, v dostatočnom predstihu. Využite našu ponuku a vyberte si z dvoch degustačných balíčkov vín Tajna, ktoré potešia nielen milovníkov vína, ale aj znalcov.

Chardonnay 2014 & 2015

Balíček CHARDONNAY obsahuje kolekciu dvoch výnimočných ročníkov vína, ktoré sú symbolom elegancie. Je súčasne poslednou možnosťou, ako vychutnať prvé víno vyrobené v našom vinárstve z hrozna panenskej úrody ročníka 2014. Partnerom tohto vína je mladší ročník 2015 z tej istej vinice, vďaka čomu si môžete obe vína vychutnať nielen pri oslave záveru roka, ale podobne ako profesionáli vyskúšať si vertikálnu degustáciu. Pri nej ako prvé ochutnajte Chardonnay z mladšieho ročníka a po ňom nádherne vyzrievajúci herbálny až medový panenský zber. Jedinečnosť degustácie s maximálnou dávkou pohody umocnite použitím správnych pohárov na víno a doporučenou teplotou podávania.
Cena balíčka 2 fliaš CHARDONNAY je 16,90 € s DPH*

Prečítajte si aj CUVÉE SECRET RESERVA 2015 – najlepšie červené víno 12. ročníka Národného salónu vín SR

Cuvée Sari 2014 & 2015

Balíček CUVÉE SARI je výnimočný pre porovnanie dvoch ročníkov našich prémiových cuvée, teda vín vyrobených spojením tradičných bielych odrôd, ktoré si v Tajnej našli špičkové terroir už na sklonku 18. storočia. Semillon, vyznačujúci sa bohatou ovocnosťou pripomína dužinu žltého melóna a nektáriniek, sme rafinovane zmiešali s vínom Sauvignon Blanc, ktorý sa vyznačuje nádhernou sviežosťou so stopami bielych ríbezlí a citrusovej šupky. Cuvée nazvané podľa mena vinohradu Sari odkiaľ naše hrozno pochádza ochutnáte v paralele ročníka 2015 a 2014. Obe vína sú gastronomickou noblesou, vyniknú napríklad v priateľstve s vianočnou rybou alebo chutným kozím syrom.
Cena balíčka 2 fliaš CUVÉE SARI je 19,90 € s DPH*
Poznámka*: V hodnote každého balíčka je zahrnutá cena kartónovej darčekovej kazety na 2 fľaše vína s logom Tajna a náklady na dopravu v rámci SR.

Objednávky nám môžete posielať prostredníctvom:

e-mailu: katarina.zborovianova@vinotajna.sk

e-shopu: www.vinotajna.sk/shop/

Prajeme vám dobrý ročník s rodinnou značkou vín TAJNA Vineyards and Winery.

Prijmite pozvanie na eventy a degustácie a zažite neopakovateľnú atmosféru vinárstva Tajna.

degustácia vín eventy ochutnávka vínadegustácia vín eventy ochutnávka vínadegustácia vín eventy ochutnávka vína
[wp_social_sharing social_options=’facebook,linkedin,pinterest‘ facebook_text=’Zdieľať na Facebooku‘ linkedin_text=’Zdilať na LinkedIn‘ pinterest_text=“Zdieľať na Pintereste“ icon_order=’f,p,l‘ show_icons=’0′ before_button_text=“ text_position=“ social_image=“]
 

Viac zaujímavých článkov pre všetkých, ktorí milujú víno nájdete v našom magazíne:

barrique

Škola vína


merlot

Kultúra vína


bordeaux

Zaujímavosti


 
 
 
 
Logo víno Tajna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *