Eventy, Magazín

Vychutnajte si letné eventy v Tajnej

Gabo Kocák vo vinárstve Tajna, letné eventy vo vinárstve

S príjemným počasím a dlhými slnečnými dňami prichádzajú na rad oslavy, pikniky a posedenia s priateľmi, kolegami či rodinou. Po dvoch rokoch neustále sa meniacich opatrení máte konečne možnosť naplánovať si akýkoľvek event na leto bez obáv a bez prekážok. Nie je nič krajšie, ako stráviť letný večierok v idylickom prostredí vinohradov s pohárom kvalitného vína a v dobrej spoločnosti.

Neváhajte a vezmite svoju polovičku, rodinu či priateľov na výlet a o všetko ostatné sa vám s radosťou postaráme my v Tajnej.

 Letné eventy v Tajnej

S organizáciou malých aj veľkých eventov máme bohaté skúsenosti a boli by sme radi, aby ste ich toto leto zažili s nami. Chceli by sme vás preto pozvať na niektoré z našich obľúbených letných podujatí. V ponuke máme grilovačky, novinku piatkové večery v Tajnej, gastronomický zážitok so šéfkuchárom Gabom Kocákom, pikniky a Walk In degustácie. Našou misiou je pripraviť vám ten najlepší zážitok podľa vašich predstáv. Vyberte si niektorý z nasledujúcich eventov, alebo nám zavolajte v prípade špeciálnych požiadaviek a my vám po vzájomnej dohode veľmi radi pripravíme letné posedenie na mieru.

 Obľúbené grilovačky

Veríme, že parádnu grilovačku si určite viete vystrojiť aj u vás na záhrade, avšak naše grilovačky v Tajnej majú jedinečnú atmosféru, ktorú si naši zákazníci veľmi obľúbili. Prémiové špeciality z grilu a studeného bufetu spárované s našim vínom si vychutnáte s výhľadom na zapadajúce slnko. Pri tejto grilovačke sa nemusíte trápiť, či bude dosť jedla pre všetkých ani, či omylom nepripečiete jednu várku. Jedlo aj pitie pre vás pripravíme na mieste za sprievodu príjemnej vône a hudby. Prihláste sa na jeden z termínov a zažite grilovačku, ktorá predčí vaše najlepšie predstavy.

Ponuku letných eventov nájdete na tomto odkaze.

Gabo Kocák vo vinárstve Tajna, letné eventy, degustácie vo vinárstve

 Nový koncept piatkových eventov

Aj váš najobľúbenejší deň v týždni je piatok? Náš určite! Preto sme si pre vás pripravili novinku v podobe zážitkových piatkov s výborným jedlom a vínom z našej kolekcie FRESH. Na výber máte á la carte menu z lokálnych čerstvých surovín. Stačí si vybrať a jedlo vám pripravíme na počkanie. Celý večer vám bude k dispozícii náš šéfkuchár, ktorý vám veľmi rád poradí s výberom. Vyberte si niektorý z gurmánskych piatkov v Tajnej a zabezpečíte si už teraz výnimočné ukončenie týždňa v uvoľnenej atmosfére.

Pre aktuálnu ponuku eventov navštívte náš kalendár eventov tu: aktuálne eventy vo vinárstve TAJNA

Fine dining eventy

Fine dining eventy pripravujeme vždy len s overenými šéfkuchármi. Každé leto pozývame do vinárstve TAJNA kurárov, ktorí pre našich hostí pripravia provotriedne menu v kombinácií s našim vínom. Doprajte si nezabudnuteľný zážitok v Tajnej.

Fine dining event vo vinrstve Tajna

 Walk-in, piknik a degustácie vo vinohrade

V prípade, že máte akurát cestu okolo vinárstva a chceli by ste sa k nám prísť pozrieť bez rezervácie, radi vás privítame počas našich pracovných hodín. Walk-in degustácie sú ideálne na krátke návštevy, počas ktorých vám ponúkneme vzorky vína a malé občerstvenie. Ak by ste sa chceli prejsť po vinárstve a chvíľu si posedieť v romantickom okolí, bez rezervácie vám môžeme pripraviť, všetko čo potrebujete na malý piknik.

Piknikový kôš s občerstvením vrátane deky, pohárov a vína vám zabezpečia krásny autentický zážitok v čarovnom prostredí. Tak neváhajte a spravte si príjemné popoludnie vo vinohradoch Tajna.

 Leto vo vinárstve

Zapáčilo sa vám vo vinárstve a chceli by ste tu stráviť celý víkend? Tento rok máte možnosť ubytovania v našich novovybudovaných apartmánoch v štýle Provence – Wine Apartments. Všetky naše eventy sú teraz dostupné aj s možnosťou ubytovania v týchto krásnych apartmánoch aj s raňajkami. Predĺžte si svoj zážitok v Tajnej a zakončite naše eventy v našom novom srdcovom projekte vinárskeho ubytovania.

Tešíme sa na vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *