Darčeky, Kultúra vína

Tip na vianočný darček – darujte zmysluplné darčeky

víno, krabica, darček

Poznáte ten pocit, keď pod tlakom dátumu v kalendári zrazu zistíte, že nemáte žiadny darčeky pre vašich známych, kolegov a partnerov? Následne začneme “googliť” a veľakrát siahnete po hocijakej možnosti, ktorá vám príde “fajn”. Doprava zdarma, zľava 10%? Super, beriem! Bude to vôbec daný človek potrebovať? Na to predsa nie je čas.

Každý z nás zažil pocit, keď takýto darček dostal. Je faktom, že veľa ľudí dostáva darčeky len kvôli tomu, že sa to patrí a veď sú predsa Vianoce. Ale či ten darček reálne poteší a bude využitý, to sa dostáva žiaľ do úzadia. Zmysel darčeka sa preto často vytráca.

Čo je horšie, týchto darčekov sú potom plné skrine, pivnice a niekedy, žiaľ, aj odpadkové koše.

Darujte zmysluplné darčeky

Darujte radšej niečo, čo nevyjde nazmar. Darujte darček, ktorý bude mať zmysel. Darujte darček, ktorý si človek vychutná, z ktorého bude mať radosť a pôžitok.

Darujte radšej fľašu prémiového slovenského vína, prípadne čokoládu alebo med zo slovenských vinohradov.

Fľašu vína si človek môže odložiť, môže si vychutnať pohár dobrého vína počas sviatkov a aspoň trošku vypnúť z okolitého stresu, ktorého je aktuálne všade naokolo až príliš. Víno taktiež spája. Vychutnávame si ho v spoločnosti tých, ktorých máme radi. Veď predsa o tom sú Vianoce - o vychutnávaní jedinečných momentov s našimi blízkymi.

Navyše, výber vína je oveľa jednoduchší ako výber iného darčeka. Často nevieme odhadnúť veľkosť, alebo sa bojíme, že sa netrafíme do vkusu obdarovaného. S vínom to je oveľa jednoduchšie. Samozrejme, aj vo víne máme všetci svoje preferencie, no s pomocou someliéra je výber skôr radosť ako stres.

Pridaná hodnota je nielen v chuti a príjemnej nálade, ale aj v pocite, že produkty pochádzajú zo Slovenska a sú vyrobené poctivou prácou z poctivých surovín.

Tipy na darčeky od Tajna Vineyards & Winery

darčekový set víno Tajna, pohár, krémy

V našej ponuke nájdete niečo pre každého. Biele, červené, ružové víno, a sekty. Taktiež čokolády vyrobené čokolatérmi chuťovo k našim vínam, alebo medy od včiel z našich vlastných vinohradov. Vyhovieme chuťovým pohárikom naozaj každého!

Darovali by ste radšej zážitok? Online degustácia s našim someliérom je skvelým darčekom, ktorý zatiaľ dokáže vynahradiť degustácie priamo u nás vo vinárstve.

Prémiové vína z produkcie Tajna Vineyards & Winery >>

Pripravené darčekové sety >>

Degustačné sety >>

Čokoládové produkty Tajna >>

Medy Tajna >>

Potrebujete nakombinovať viac darčekových setov pre vašu spoločnosť alebo pre väčší počet ľudí? Kontaktujte nás a radi vám osobne poradíme a nájdeme tu najlepšiu kombináciu. Víno je o pocite a preto veríme, že správny výber podľa vašej chuti je dôležitý.

BONUS: Nechce sa vám riešiť logistiku a posielať väčšie počty darčekových balíkov? Nechajte to na nás. Všetko pripravíme a aj s vašim venovaním a pošleme za vás. Škriatkovia z Tajnej všetko zariadia 🙂

Darčekové poukážky Tajna

darčekový poukaz

Ak sa bojíte sa, že netrafíte obľúbenú chuť vína obdarovaného, darujte mu našu darčekovú poukážku na nákup v našom eshope. Obdarovaný sa tak bude môcť sám rozhodnúť, aké vína z našej produkcie ochutná a kedy si ich jednoducho objedná.

Darujte darček, ktorý má zmysel, darček ktorý je starostlivo vybraný pre osobu na ktorej vám záleží. Veď nie nadarmo hovoríme: „All you need is love and a bottle of TAJNA wine.“

Budeme poctení, ak bude naše víno dotvárať vianočnú atmosféru vo vašich domovoch. Ponuku darčekových poukazov nájdete na našom eshope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *