Magazín

Oslávte najlepší vek s najlepším vínom

Darček na 50, vinárstvo TAJNA

Čím sme starší, tým viac dokážeme oceniť kvalitu a vieme si dopriať. Ak to platí o nás, potom to bude platiť aj v prípade našich drahých jubilantov, ktorí sa dožívajú krásnych okrúhlych narodenín. Tešiť sa z jedinečných okamihov môžete spoločne aj pri pohári kvalitného vína.

Darček k päťdesiatke, ktorý má štýl

Najviac si starnutie uvedomujú tí, ktorí sa už tešia nielen zo svojich detí, ale aj zo svojich vnúčat. Starnutie však nemožno hodnotiť negatívne. Aj niektoré druhy vína, čím sú staršie, tým sú vzácnejšie. Ak by človek bol ako to víno, v období 50. narodenín by už mal bohatý charakter a vyprofilovanú povahu. 

Víno darujeme bežne pri rôznych druhoch príležitostí, nie je však víno ako víno. Výnimočné okamihy si zaslúžia produkty, ktoré sa pridŕžajú vysokých štandardov. Preto sa ako ideálny darček k 50-tke ukazuje aj fľaša kvalitného vína. 

Prečo venovať fľašu na 50-tku

Darovať kvalitnú fľašu vína k 50. narodeninám môže byť vynikajúcou voľbou z niekoľkých dôvodov: 

  • Kvalitné víno je často vnímané ako luxusný a štýlový dar. Je to prejav osobnej úcty k oslávencovi. Výberu vína sa venuje zvýšená pozornosť a ovplyvňuje ho sofistikovaný vkus darcu i prijímateľa.
  • Víno sa nám môže spájať s mnohými spomienkami. Darovaním kvalitnej fľaše vína môžeme oslávencovi pripomenúť naše spoločné zážitky alebo výnimočné okamihy, ktoré zažil.
  • 50. narodeniny sú dôležitým míľnikom v živote. Ak sa oslávencovi rozhodnete venovať fľašu na 50-tku, kvalitným vínom mu naznačíte, že si ho vážite a želáte mu tešiť sa z rovnako kvalitného života ešte mnoho rokov.
  • Víno je často spojené so spoločenskými udalosťami a radostnými okamihmi. Aj darovaná fľaša vína sa počas oslavy s blízkymi môže otvoriť, aby spravila radosť nielen oslávencovi, ale všetkým zúčastneným. Na tieto okamihy sú vhodné fľaše vína s veľkým objemom.

Náš tip: Máte záujem o unikátny darček v krásnom balení? Vinárstvo Tajna si uvedomuje, že vedieť správne obdarovať druhého je umenie, preto si u nás darček vyskladáte na mieru. Môžu ho tvoriť nielen kvalitné vína z našej produkcie, vstupenky na eventy vinárstva, ale aj produkty z lokálnych surovín, vďaka čomu darček od vás bude nielen originálny, ale bude mať aj ešte väčšiu hodnotu.  

Darček pre každého gurmána

V období 50. narodenín má už zvyčajne každý všetko, čo potrebuje. Gazdiné majú pokope všetky vysnené obedové súpravy, bytové textílie a záhradu plnú kvetov a páni sa tešia z auta snov, na ktoré si roky sporili, a zo splatených úverov na bývanie. Čo viac chýba zrelým ľuďom ku šťastiu? Ak ich život nepotrápi závažnejšími zdravotnými problémami, nastalo relatívne pokojné obdobie, v ktorom sa už život dá naozaj užívať. 

Ak teda vyberáte darček na 50-tku pre otca, myslite na to, že všetko, po čom túži, si vie kúpiť alebo si už rokmi zaobstaral. Teraz nastal okamih potešiť ho niečím špeciálnym: 

  • Venujte oteckovi poukážku na nákup kvalitného vína alebo pochutín. Ich výnimočnú chuť si môže užívať aj vo chvíľach, keď bude len tak sedieť a uvažovať nad všetkými radosťami, ktoré mu život prináša.
  • Fľaša červeného, bieleho, rosé alebo šumivého vína venovaná s osobným odkazom pre oslávenca dokáže rovnako vyčariť úsmev na tvári. Čím originálnejšie venovanie, tým lepšia spomienka na významné jubileum.
  • Darček k 50. narodeninám pre ženu nemusí nutne obsahovať len vzácny šperk, poukážku na masáž alebo dovolenku. Venujte svojej manželke, mamke alebo kolegyni darčekový poukaz na event vo vinárstve Tajna. Letné eventy sú spojené nielen s degustáciou vína, ale aj s prípravou pokrmov, ktoré spolu s vínom tvoria harmonický celok.
  • Darčeky k 50. narodeninám pre mužov sa tiež nevyberajú ťažko. Stačí si predstaviť vycibrené chuťové poháriky oslávenca a prispôsobiť im sortiment darčekového setu. Vyskladajte si ho na mieru. Darčekový box/set môže obsahovať okrem pochutín ako med, oriešky či sušené ovocie aj produkty kozmetického charakteru, napr. tekuté mydlá alebo organické vonné sviečky.

 Kým sa z plných hrdiel za slávnostne prestretým stolom ozve „živio“, majte pripravený dokonalý darček pre vášho milovaného jubilanta. Vinárstvo Tajna vám pri výbere ochotne poradí.