Eventy, Magazín, Vinárstvo Tajna

Grilovačky, svadby a fine dining eventy vo vinárstve Tajna

O eventoch v našom vinárstve sa hovorí veľa. Radi by sme vám ich predstavili bližšie a predtým ako nás navštívite povedali viac o tom, aké eventy vo vinárstve Tajna organizujeme.

Podľa sezóny sa vo vinárstve dejú rôzne typy eventov. Letné, oberačkové, či firemné eventy alebo vianočné večierky. Špecialitou sú riadené degustácie, ktoré potešia privátnu skupinu vašich známych s dobrým jedlom a napárovanými vínami. Rodinné oslavy a svadby majú tiež svoje čaro, pretože ich robíme presne podľa vašich požiadaviek, ale na náš „tajný“ spôsob.

Sezónne eventy – grilovačky a fine dining eventy

Letná sezóna je ako stvorená na grilovačky. Čerstvo pripravené jedlo z grilu má predsa úplne inú emóciu. K tomu vychladené víno, hlavne to ružové, a bublinky! Príjemná hudba, výhľad na zapadajúce slnko a priatelia. To sú grilovačky u nás v Tajnej. Nezmeškajte tú ďalšiu, ktorú pre vás chystáme!

Fine dining eventy organizujeme celoročne, no v menších intervaloch. V spolupráci s tými najlepšími kuchármi Slovenska, ale aj zo zahraničia vám prinesieme viacchodové degustačné menu, ktoré vám šéfkuchár aj osobne predstaví. Okrem skvelého jedla a vína si v Tajnej oddýchnete, načerpáte energiu a možno spoznáte novú spoločnosť.

Najbližší fine dining event sa bude konať 02.06. 2021 za prítomnosti skvelého kuchára Michala Konráda. Spoločne pre vás pripravíme dokonalé Ázijské Fusion.

Riadené degustácie

Riadené degustácie sú vhodným spôsobom ako potešiť vašich známych alebo rodinu s gastronomickým zážitkom. Ponúkame viac typov riadených degustácií – entry, vidiecky, degustačný a secret večer. Viac sa o nich dočítate tu.

Firemné Eventy

Vinárstvo je situované v súkromnom prostredí s uvoľnenou atmosférou, kde sa rodia tie najlepšie nápady. V Tajnej oragnizujeme oberačkové teambuildingy, pracovné porady, workshopy, či vianočné večierky. Okrem full service cateringu vám poskytneme aj kompletné technické vybavenie.

Rodinné oslavy a svadby

Prostredie nášho vinárstva je taktiež ako stvorené pre vznešené menšie svadby do 24 ľudí. Chceme byť súčasťou jedinečných chvíľ, a preto obrad a hostinu pripravujeme vždy podľa najtajnejších predstáv mladého páru.

Walk In degustácie

Ak máte cestu okolo vinárstva a neplánujete sa zúčastniť nášho eventu, môžete nás navštíviť bez ohlásenia počas našich pracovných hodín. Ponúkneme vám drobné občerstvenie a 3 vzorky vína (15€/osoba) alebo 5 vzoriek vína (20€/osoba).


Zabezpečíme pre vás všetko, po čom túžite!

Áno, môže to znieť ako veľmi odvážny sľub, no v Tajnej spravíme všetko pre to, aby bol váš event podľa vašich predstáv.

Catering

Zabezpečíme pre vás kuchyňu podľa vašej chuti. Od klasickej grilovačky, morských špecialít, až po tradičné rakúsko-uhorské jedlo. Radi pre vás pripravíme menu so špičkovými kuchármi Slovenska, ale aj zahraničia, ktorých vieme na vaše požiadanie privítať v Tajnej. Alebo vás potešíme studeným bufetom z lokálnych syrov a mäsových špecialít.

Transport

Návšteva vinárstva bez ochutnania vína može byť stále krásna, no veríme, že to nie je ono! Preto vám radi zabezpečíme kompletný transport z požadovanej lokality až do vinárstva, ako aj odvoz do hotela alebo späť k dverám vášho domova. Stačí, ak nám túto požiadavku oznámite vopred.

Výzdoba priestorov

Je pravdou, že priestory vinárstva nepotrebujú honosnú výzdobu, no radi vám ich vyzdobíme podľa vášho vkusu. Na vyžiadanie vám zašleme cenovú ponuku rôznych variácií kvetových aranžmánov.

Výlet balónom

Západ slnka za kopcom Zobor sa z nášho vinárstva sleduje príjemne. Romantickejšie to však môže byť už len z balóna, ktorý vás môže vyzdvihnúť priamo z vinárstva. Chcete romantické rande alebo originálne požiadanie o ruku? Pomôžeme vám s plánovaním a zabezpečíme let balónom aj s občerstvením, sektom a kvetmi.


Čo sa o našich eventoch hovorí:

„S manželom sme v Tajnej zažili naozaj krásne chvíle. Vrelo odporúčam zažiť! Od príjemného personálu až po vynikajúci catering a víno sme si užili naozaj všetko.“ – Lujza

„Vinárstvo v Tajnej je naozaj také malé Toskánsko. Dizajn priestorov, atmosféra a ruže vo vinohradoch tvoria príjemnú atmosféru.“ – Andrea

„Treba zažiť. Krásny projekt, kde cítiť osobný prístup majiteľov a zmysel pre detail.“ – Ján

„Veľmi pekné, až čarovné miesto, milí a ochotní ľudia, výborné slovenské víno z vlastných vinohradov a úprimný rodinný projekt, ktorý vás určite osloví.“ – Marek


Urobíme všetko pre to, aby ste s prípravou eventu mali čo najmenej starostí. V prípade otázok, prehliedky priestorov alebo záujmu nás neváhajte kontaktovať na eventy@vinotajna.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *