Magazín

Darček na svadbu

Darček na svadbu vinárstvo TAJNA

Hľadáte ideálny darček na svadbu? Skrýva sa vo vinárstve Tajna

Svadobný pár sa usiluje, aby bol svadobný deň doladený do posledného detailu. Novomanželia si potrpia na svojom imidži, na výzdobe sály i podávaných pokrmoch. Usilujú sa hostí potešiť originálnym programom a zabaviť ich. A čo svadobní hostia? im chcú horlivosť oplatiť dokonalým svadobným darčekom. Aký by mohol zaujať? 

Všade samé darčeky

Len si predstavte, koľko nádherných kytíc a iných darčekov mladomanželia dostanú. Mnohých zláka darovať im luxusnú obedovú súpravu, súpravu domácich textílií alebo to vyriešia prakticky – venujú im obálku s peniazmi. Vieme však, ako tieto peniaze po svadbe zvyčajne končia – mladí si z nich vyplatia „svadobné dlhy“ a možno vycestujú na dovolenku. Je tiež bežné, že si za ne kúpia nábytok alebo iné vybavenie spoločnej domácnosti. Ako však budú vedieť, ktorý darček dostali od vás? Dar pre novomanželov by mal byť praktický, ale určite aj originálny a luxusný. Ak si majú zapamätať darček od vás, máme pre vás zopár tipov: 

Darujte zážitok vo forme eventu

Nikdy neobjavíte viac šťastia v očiach novomanželov ako v deň ich svadby. Všetci im gratulujú, prajú veľa krásnych spoločných rokov a zahŕňajú ich pozornosťou a darmi. Dary na svadbu sa líšia hodnotou i dizajnom, no v tom vašom sa môže skĺbiť veľa: elegancia, hodnota, chuť, zážitok, jedinečnosť. Darujte svojim blízkym, ktorí práve odštartovali svoju spoločnú cestu životom, zážitok vo forme eventu vo vinárstve Tajna. Či sa rozhodnú pre degustácie vína, alebo letné eventy spojené s grilovačkou, určite na darček od vás nikdy nezabudnú. Sami od seba by sa možno na podobnom evente nikdy neocitli. Teraz sa na ňom môžu zúčastniť už ako manželia. Vďaka vám. 

Romantický piknik s ubytovaním vo Wine Apartments

Pobyt pri mori ako súčasť svadobnej cesty? Isteže, to môže byť lákavý zážitok. Ale čo tak piknik vo vinici? Stačí si vybrať preferované druhy pokrmov a nápojov a celý deň bude čo zobkať a obdivovať. Okolité vinice, západ slnka, prechádzka vo dvojici, možno i spoločný tanec. Viete si predstaviť, že by ste čosi takéto venovali svojim blízkym ako dar na svadbu? Umocnite tento zážitok a umožnite im zotrvať v romantickom prostredí viníc aj na noc. Wine Apartments ponúkne novomanželom prenocovanie na úrovni.

Darček na svadbu vinárstvo TAJNA
Darček na svadbu z kolekcie Magnum

Ak sláviť, tak vo veľkom! Víno vo veľkých formátoch (objem fľaše 1,5 až 3 litre) je obľúbeným darčekom pre rôzne špeciálne príležitosti, a teda aj na svadbu. Zaujme nielen svojou netradičnou veľkosťou, aj kvalitou. Vína z kolekcie Magnum sa zaraďujú do kategórie honosných darčekov. Nájdete tu Cabernet Sauvignon, Pinot Noir či Cuvée Secret Reserva v špeciálnych ročníkoch, ktoré sú ako stvorené na oslavu svadby či výročia svadby.

Darček na svadbu vinárstvo TAJNA

Oslávte lásku výnimočným vínom a pochutinami

Každý vzťah má svoje tajné zákutia, no jedno majú spoločné všetky – bezhraničnú lásku. Chystáte sa na svadbu rodinným členom alebo priateľom? Darček na svadbu by nemal byť vybratý len na mieru novomanželom, ale by mal prezentovať aj vás. Váš osobný vkus, cit pre detail, romantiku, estetiku a možno aj zmysel pre humor. Darom sa prezentuje aj samotný darca, tak ho darujte so všetkou pompéznosťou. Tu už nejde len o samotný dar, ale aj to, ako je zabalený či venovaný. 

Darčeky pre neho a pre ňu

Vinárstvo Tajna má pripravené darčeky pre neho aj pre ňu rôzneho charakteru – nájdete tu nielen kvalitné kolekcie vína, ale aj pochutiny zhotovené z lokálnych surovín. Vyskladajte pre novomanželov darčekový box s hodnotnými produktmi a pripojte k nemu váš originálny text na ozdobnom papieri priamo z vinárstva. Darčekové balíčky môžu okrem výborného vína obsahovať aj organické sviečky, prírodné mydlá, oriešky, med, bylinkové čaje v elegantnom balení. Ak venujete darčekový poukaz, novomanželia majú šancu vybrať si produkty z vinárstva podľa svojho gusta. 

Ani ten najlepšie pripravený svadobný deň nie je zárukou šťastného vzťahu. S trochou trpezlivosti, porozumenia a odpustenia sa však zdajú zdolať rôzne životné prekážky. Príďte novomanželov povzbudiť v deň D vašimi tajomstvami úspešného vzťahu, vrúcnym objatím a špeciálnymi darčekmi z vinárstva Tajna.