Magazín

Ako osláviť výročie svadby

Výročie svadby vo vinárstve TAJNA

Vlastnú svadbu väčšinou zažívame iba raz za život, avšak jej výročie prichádza rok čo rok. Je to čas, keď si uvedomujeme, koľko toho máme vo vzťahu za sebou. Nielen toho krásneho, ale aj ťažkého. Všetky páry, ktoré spolu ustoja to „zlé“, si zaslúžia na deň výročia jedinečný darček. Najlepšie taký, ktorý im umožní znova si len tak v tichosti hľadieť do očí a vychutnávať si povestné motýliky v bruchu. 

Bola raz jedna láska

V každom partnerstve to občas zaškrípe, no ako sa hovorí, aj hádky korením vzťahu. Kto však skutočne miluje, dokáže odpúšťať, a to tak, že na to zlé jednoducho zabudne. Výročie svadby je jedinečný deň, počas ktorého si partneri môžu zaspomínať na to, aké to bolo medzi nimi kedysi, aký bol ich svadobný deň a roky po ňom. A hoci časté vtipy o tom, ako muži na výročie svadby zabúdajú, zvyčajne to práve oni, ktorí chcú v tento magický deň prekvapiť svoje manželky. Urobia tak hneď dvakrátprvý moment prekvapenia nastane, keď si partnerky uvedomia, že na výročie nezabudli. A druhý, keď si pre nich pripravia špeciálny darček na výročie. 

Ako osláviť výročie svadby

Vymyslieť darček pre neho alebo pre ňu na prvé či druhé výročie svadby je ešte pomerne jednoduché. Čo však po ďalšie roky? Je úplne normálne, ak sa inšpirácia vytratí. Už ste navštívili miesto, kde ste sa pred rokmi spoznali, kde ste sa zasnúbili, kde ste si robili svadobné fotografie, boli ste na romantickej večeri a možno aj na wellness pobyte. Pozvali ste svoju polovičku do divadla alebo na koncert? Kúpili ste jej hodnotný šperk alebo inú pamiatku na výročie? Možností, ako osláviť výročie svadby, je veľa. Rok čo rok vám v partnerstve pribúdajú nejaké ciele. Ak viete, čo by ste chceli ešte spolu niekedy zažiť, je tu vaša príležitosť.

Výročie svadby vo vinárstve TAJNA

Darujte si zážitok: Letné eventy v Tajnej

Predstavte si, že spolu sedíte na pikniku v objatí viníc. Zapadá slnko, vinica je sviežo zelená, možno aj obťažkaná plodmi viniča. Pri západe slnka sa ligoce v odtieňoch zlatej a vzduch naokolo získava charakteristickú vôňu. Ak sa v tomto okamihu pozriete svojej polovičke do očí, budete mať na čo spomínať celé roky. Štrngnite si pohárom kvalitného vína a užívajte si romantiku vo dvojici na mieste, ktoré bolo akoby stvorené iba pre vás dvoch. 

Piknik vo dvojici je príjemný a poskytuje dostatok súkromia. Ak ste však spoločenské bytosti, potom ideálnym darčekom k výročiu svadby môže byť aj letný event vo vinárstve Tajna. Pre mnohých je to zážitok na celý život. Elegantné prostredie viníc, gastronomické špeciality pripravené z lokálnych surovín špičkovými slovenskými kuchármi, ktorí do procesu varenia pridajú aj kus svojho srdca, a k tomu fľaša vhodného vína a spoločnosť ľudí, ktorí dokážu oceniť kvalitu, to zaváňa gastronomickým dobrodružstvom. 

Romantická svadba vo vinárstve

Téma výročia svadby sa váš ešte netýka? Možno vás inšpirujeme zažiť svoj veľký deň priamo na osvetlenej lúke pri viniciach. Svadba vo vinárstve nebýva len snom neviest, ale každého, kto si vie svadobnú hostinu predstaviť pri pohári chutného vínka. Autentické prostredie viníc, profesionálny prístup personálu, ktorý dokáže svadobný deň pripraviť presne podľa požiadaviek páru, len odštartuje jeden krásny spoločný život. Ten váš. Obráťte sa so svojimi predstavami na vinárstvo Tajna a zabezpečte si jedinečnú svadbu. Budeme radi, ak sa k nám potom rok čo rok budete na svoje výročie svadby vracať.