Magazín

TAJNA x MALINNA°

Spojenie dvoch slovenských značiek s láskou pre prírodu, udržateľnosť a najvyššiu kvalitu. V spolupráci s MALINNA° sme vytvorili produkty, ktoré stelesňujú čistotu, prírodu a poctivosť. Prečítajte si viac o našej spolupráci a značke MALINNA°.

TAJNA x MALINNA sviečky
TAJNA x MALINNA HAND SOAP

MALINNA° produkty

MALINNA° je značka zastrešujúca produkty rodinnej firmy s originálnou receptúrou, čisto organickým zložením a vysokou koncentráciou. Unikátnosť produktov spočíva nielen v kvalite vstupných surovín, ale najmä v ich následnom spracovaní, kedy sa stávajú vysoko kompatabilné s ľudským organizmom.

Ingrediencie produktov pozostávajú výlučne z tých najkvalitnejších surových olejov, prírodných solí, esenciálnych olejov, špeciálne spracovaných bylín – ich kvetov, plodov, semien či koreňov. Po spracovaní bez pridania akejkoľvek syntetickej chemikálie sa výsledné tekutiny stávajú vo vode rozpustné a pre organizmus plne vstrebateľné. Prírodný pôvod zložiek umožňuje organizmu s jednotlivými zložkami pracovať, nielen ich priamo použiť, ale aj s ich pomocou vytvárať iné potrebné živiny, ktoré sú nevyhnutné pre jeho správny vývoj, fungovanie a obnovu.

Prečo TAJNA x MALINNA°

So značkou MALINNA° sme sa rozhodli spolupracovať najmä na základe rovnakého prístupu k produktom a podobnosti našich hodnôt. Značku MALINNA° vnímame ako ambicióznu rodinnú firmu s veľkým dôrazom na kvalitu, pôvod a udržateľnosť výrobkov. Vnímame to ako zaujímavý prístup k tomu, aby sa zákazníci Tajnej dozvedeli o kvalitnej kozmetike a naopak zákazníci MALINNA° dozvedeli o kvalitnom víne. Myslíme si, že spájanie kvalitných značiek na Slovensku je budúcnosť.

Esencia Vínna Réva

Esenciu Vínna réva sme si vybrali na základe našej snahy "preniesť" zákazníka produktom do nášho vinohradu. Preto sme dôverovali tomu, že autentická vôňa révy vínnej bude mať u našich zákazníkov úspech. Je však pravdou, že s vínom je to o niečo jednoduchšie. Vínna réva nám ale nakoniec prišla ako ideálny spôsob na to, ako dostať človeka aj po umytí rúk aspoň jedným zmyslom do vinohradov TAJNA.

"S esenciou vínnej révy, ktorá je prítomná v novom mydle a sviečke TAJNA x MALINNA° sme pracovali po prvý krát. Nakoľko išlo pre nás o nezvyklú vôňu, bola to pre nás veľká výzva."

MALINNA°

Doprajte si

Ako každodenní kozumenti by sme si mali dopriať kvalitné zmyslové vnemy prostredníctvom produktov, ktorými sa obklopujeme.

Myslíme si, že sme presýtení konzumom. Mali by sme sa tak trochu vrátiť k starému dobrému prísloviu “Menej je niekedy viac.”. Mali by sme si viac začať vážiť maličkosti a byť ako konzumenti prísni pri výbere produktov, za ktoré platíme. Mali by sme mať vyššie nároky na (lokálnych) výrobcov.

My, ako výrobca vína, máme na seba tie najvyššie nároky a preto cítime zodpovednosť prinášať produkty, ktoré budú obohacovať našich zákazníkov. S každým produktom chceme prinášať zákazníkovi emóciu a príbeh.

Spojenie dvoch rodinných firiem

Rodina a rodinná firma sú dve spojené nádoby. Rodinná firma je vždy aj o hodnotách, ktoré sa zdieľajú v rodine. Ak sa zvládnu prekážky vo firme, prinesie to osoh aj do rodiny v podobe silnejších rodinných vzťahov. Zrazu zistíte, že sa na partnera môžete spoľahnúť bezpodmienečne, že vás podržal aj v iných situáciách, ktoré by sa nevyskytli v rodine. Tie isté radosti, úspechy a slnečné dni sú krajšie a intenzívnejšie, ak ich prežívate v rodine a aj vo firme.