Milí priatelia, víno Tajna môžete ochutnať len vo vybraných hoteloch, reštauráciách a vinotékach. Radi by sme vám preto predstavili niektoré HoReCa zariadenia, v ktorých si môžete vychutnať naše vína a zároveň príjemne stráviť čas v krásnom prostredí.

Vychutnajte si víno Tajna v krásnom prostredí

hotel galileo 1 víno Tajna

Hotel Galileo Donovaly ****

Širokú ponuku našich vín nájdete v centre horskej obce Donovaly, miesta ako stvoreného pre zimnú aj letnú zábavu. V blízkosti nájdete Dobšinského rozprávkový svet Habakuky – odporúčame navštíviť nielen kvôli deťom, aquapark Bešeňová – užijete si wellness, tobogány a kúpanie počas celého roka, môžete si zajazdiť na 900 m bobovej dráhe a v zime využijete 11 km zjazdových trati pre milovníkov lyžovania a snowboardingu.
A po športových výkonoch určite zájdite na skvelé jedlo a víno do Hotela Galileo. Čaká vás tam reštaurácia s ponukou jedál tradičnej slovenskej kuchyne a rôznych špecialít pre milovníkov rýb či šťavnatých steakov, ktoré pre vás vedia pripraviť na drevenom uhlí grile v reštaurácii priamo pred vašimi očami. Jedlá tradičnej slovenskej kuchyne sú podľa pôvodných receptúr a ingrediencií – vždy čerstvo pripravené až v momente objednávky.
Šéfkuchár Janko Zlúky so svojim kolektívom dbá vždy na dokonalú harmóniu chutí i kompozície na vašom tanieri. Jedálny lístok so svojimi spolupracovníkmi tvoril tak, aby uspokojil chuťové poháriky hostí s ohľadom na ročné obdobie. V menu nájdete vždy špeciálnu ponuku na víkend s neodolateľnými pochúťkami.

Prečítajte si aj Výroba vína s inovatívnymi technológiami – ruže vo viniči nie sú na okrasu

V hotelovej vinotéke nájdete 170 druhov starostlivo vybratých vín prevažne slovenských vinárov a ak ste ešte náhodou neochutnali víno Tajna, máte možnosť vyskúšať z bielych vín Rulandské biele, Cuveé Sariblendu, v ktorom kupážujeme odrodové vína Semillon a Sauvignon Blanc a z červených vín Cabernet Sauvignon.
beniczky dom

Beniczky cafe & wine bar

Renesančný Benického dom patrí medzi najkrajšie domy na námestí Banskej Bystrice a stojí na tomto mieste už od roku 1660. A práve tu sa nachádza útulná kaviareň s príjemnou atmosférou, milou obsluhou, kde si neprídu na svoje len milovníci kávy, ale aj milovníci vína.
V dome nájdete momentálne kaviareň a vináreň, kde si môžete na prízemí v príjemnom prostredí vychutnať chvíle oddychu, a to všetko v priestoroch, v ktorých na vás doslova dýcha história. Z našich vín sú v ponuke Rizling vlašský, Sauvignon Blanc, Pinot Blanc, Cuvée Sari (Sauvignon Blanc, Semillon) a Cabernet Sauvignon Rosé.

hotel zlaty klucik

Hotel Zlatý Kľúčik **** – Nitra

Či už ste z Nitry, okolia, alebo len máte cestu cez toto starobylé mesto, určite si urobte zastávku v hoteli Zlatý Kľúčik. Nachádza sa na vrchu Zobor, vďaka čomu sa vám z neho naskytne nádherný výhľad na panorámu Nitry. Je to najvyhľadávanejší hotel v Nitre. K doplnkovým službám hotela patrí sauna, solárium, masáže, vírivý bazén, fitness centrum a onedlho k nim pribudne aj nové wellness centrum. Hotel svojou úrovňou poskytovaných služieb uspokojí aj tých najnáročnejších hostí.
Jeho štýlovo zariadená reštaurácia ponúka jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Vo vinotéke hotelovej reštaurácie neprehliadnite náš Pinot Blanc, Chardonnay, ako aj limitovanú edíciu Cabernet Sauvignon Rosé.

Prečítajte si aj Champagne a sekt – mali by ste vedieť za čo platíte

hotel slavia 1

Hotel Slávia – Košice

V centre Košíc nájdete legendárnu kaviareň a hotel Slávia (pôvodne Hotel a kaviareň Savoy / Royal) s takmer 120 ročnou históriou. Slávia je neodmysliteľnou súčasťou koloritu Košíc. Výnimočná poloha hotela, rozprávkový interiér v secesnom štýle a skvelé jedlo a víno sú zárukou spokojnosti návštevníkov.
Vychutnajte si gurmánsku večeru v noblesnej atmosfére reštaurácie Slávia. Výber tradičných špecialít a kulinárskych pochúťok pripravených šéfkuchárom Jurajom Hruškom v doprovode výnimočných vín vás očarí. Secesná elegancia Slávie dodá lesk aj pre vaše oslavy a eventy.
Zastavte sa, užite si atmosféru začiatku minulého storočia a k tomu si vychutnajte Cuveé Sari.

Prečítajte si aj Víno Tajna – aj tu nás môžete ochutnať II.

Ďalšie prevádzky, v ktorých môžete ochutnať naše vínko nájdete na mapke v sekcii kontakty.

Prijmite pozvanie na eventy a degustácie a zažite neopakovateľnú atmosféru vinárstva Tajna.

Viac zaujímavých článkov pre všetkých, ktorí milujú víno nájdete v našom magazíne.

E-shop
Magazín