valentin tajna vino kvety ruze sviecka

Vyjadrite vašu lásku vínom alebo darujte poukaz plný zážitkov

Každý z nás sviatok svätého Valentína vníma inak. Niektorí z nás už týždeň pred týmto sviatkom premýšľajú nad originálnym darčekom, ktorým by vyznali svoje city partnerovi. Iní ho úmyselne ignorujú v presvedčení, že tento sviatok nemá zmysel a mali by sme prejavovať lásku a svoje city každý deň. Podľa nás bude pravda niekde uprostred.

Je pravdou, že láska a jej úprimné prejavy by sa v našom živote mali objavovať každý deň, nielen na sviatok zaľúbených. Na druhej strane, Valentín je skvelá príležitosť na utuženie vzájomných partnerských či priateľských vzťahov. Určite nie je správne predbiehať sa v nakupovaní luxusných darov či vymýšľaní noblesných aktivít, ale napríklad originálny darčekový set z našej produkcie alebo romantická večera pri pohári kvalitného vínka vášho partnera alebo partnerku zaručene poteší.

Valentínsky brunch v Tajnej

Pozývame vás na prvý tohtoročný event v priesotoroch nášho vinárstva. Prekvapte vašu partnerku alebo partnera a zažite romantický sobotný deň u nás v Tajna Vineyards & Winery.

Špeciálne valentínske sety

Pripravili sme pre vás špeciálne sety na sviatok lásky, vďaka ktorým vyjadríte vaše city netradičným a luxusným spôsobom. Kvalitné slovenské víno k sviatku sv. Valentína jednoznačne patrí.

Valentínsky darčekový poukaz

Chcete darovať vášmu milovanému poukaz plný zážitkov? Pripravili sme špeciálny valentínsky darčekový poukaz, ktorý môžete využiť na všetky naše produkty ale aj eventy, ktoré sa budú konať celé leto.

Neviete sa rozhodnúť aké víno by bolo tou najlepšou valentínskou voľbou? Radi vám poradíme osobne.

Tel. č.: +421 905 209 727
E-mail: obchod@vinotajna.sk

E-shop
Magazín