V dňoch 25. 6. – 30. 6. 2018 prebiehalo v Prahe 2. kolo 12. ročníka súťaže PRAGUE WINE TROPHY 2018, na ktorej sa zúčastnilo 76 vinárstiev a dovozcov z 15 krajín.

S radosťou oznamujeme všetkým milovníkom nášho

Sauvignon blanc, ročník 2017,

že na medzinárodnej súťaži Prague Wine Trophy

získal zlatú medailu v kategórii Sauvignon.

  • Súťaže sa zúčastnilo 76 vinárstiev a dovozcov z 15 krajín: Česká republika, Argentína, Austrália, Francúzsko, Chile, Taliansko, JAR, Kalifornia, Moldavsko, Nemecko, Nový Zéland, Rakúsko, Slovensko, Slovinsko a Španielsko.
  • PRAGUE WINE TROPHY je mezinárodná sútaž vín určená pre vína z vinárskych regiónov z celého sveta. Čo do počtu hodnotených vzoriek ide o nejväčšiu mezinárodnú sútaž vín v Českej republike.
  • Vzorky jsou podávané hodnotiteľom tak, aby identita vína zostala skrytá. Každý hodnotiteľ hodnotí víno na základe vlastnej senzorickej analýzy a vínu udeľuje známku v rozmedzí štandardnej mezinárodnej 100 bodovej stupnice.

Prijmite pozvanie na eventy a degustácie a zažite neopakovateľnú atmosféru vinárstva Tajna.

degustácia vín eventy ochutnávka vínadegustácia vín eventy ochutnávka vínadegustácia vín eventy ochutnávka vína
[wp_social_sharing social_options=’facebook,linkedin,pinterest’ facebook_text=’Zdieľať na Facebooku’ linkedin_text=’Zdilať na LinkedIn’ pinterest_text=”Zdieľať na Pintereste” icon_order=’f,p,l’ show_icons=’0′ before_button_text=” text_position=” social_image=”]  

 

E-shop
Magazín