Náš príbeh

Načítam…

NÁŠ TÍM

photo

Rastislav Demeš

Pozícia: Riaditeľ a spolumajiteľ vinárstva
Rasťo je riaditeľom a spolumajiteľom vinárstva. Zodpovedá za to, aby všetky aktivity zapadali do seba v harmonickej symfónií. Pracovať na projekte vinárstva bol vždy jeho tajný sen, ktorý si teraz plní. Degustácie, prezentácia vína a prechádzky vinohradom sú odmenou za jeho prácu, no ako sám hovorí, nevyhne sa ani v práci v office. Rasťo je veľmi priateľský a zhovorčivý. Veď sami uznajte, keď ho stretnete na degustácií vo vinárstve. Medzi jeho záľuby patrí samozrejme víno a gastronómia no rád aj behá, číta knihy a zaujíma sa o novinky v oblasti IT. Jeho obľúbené víno je Cuvée Secret Reserva.
Čítať viac
photo

Peter Czako

Pozícia: Manažér produkcie
Peťo je náš manažér produkcie. Riadi tím skvelých ľudí zanietených pre víno a vinohrad. Ako sám hovorí prácu vo vinárstve má rád, pretože mu dovoľuje tvoriť to, čo druhým robí radosť a potešenie, dvíha náladu v radosti ale aj pozdvihne v smútku. No nepáči sa mu ,že vinica mu to dovolí dosiahnuť len raz za rok. Má rád poľovníctvo, včelárstvo a čistý ničím nerušený relax bez “sieťových možností”. Peťo vraví, že chce zostať tým kým je, a nemeniť sa ani po tom ako si splní svoje tajné sny. Keďže víno má nesmierne rád, nemá jedno najobľúbenejšie, ale vie si vychutnať každé, čo mu chutí.
Čítať viac
photo

Dominika Nováková

Pozícia: Event manažér
Dominika pracuje ako event manažér. Jej náplňou je organizácia eventov a degustácií, marketing, administratíva a reprezentácia nášho vinárstva. Samá hovorí, že práca uprostred prírody je terapia na dušu a myseľ, no zároveň ju motivuje učiť sa každý deň niečo nové. Medzi svoje záľuby zaraďuje pitie vína, cestovanie, spoznávanie nových kultúr, čítanie kníh, varenie, plávanie a turistiku. Dominika je veľmi energická a komunikatívna. Jej tajným snom je cesta okolo sveta a tvrdí že jej skrytým talentom zničiť aj nezničiteľné :) Jej obľúbeným vínom je Sauvignon Blanc.
Čítať viac

Kde nás nájdete

ABY VÁM NIČ NEUŠLO – NEWSLETTER

* Informácie o spracúvaní osobných údajov a zásady ochrany osobných údajov

Hore
Načítam…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *