darček krabica tajna

Čo sa vám prvé vybaví, keď sa povie darčekový balíček? Tiež si predstavíte slamený kôš plný retro sladkostí, lahôdok v konzerve a lacného alkoholu? Toto všetko je väčšinou zabalené v šuchotajúcom celofáne a previazané veľkou nevkusnou mašľou. Podobné darčekové koše kedysi nemohli chýbať na žiadnej oslave. Aj dnes je zvykom pokračovať v tejto tradícii, pri ktorej oslávenci nájdu vo svojich darčekových balíčkoch kopu položiek, ktoré by si inak asi nekúpili a ktoré im možno ani nechutia. My v Tajnej si vážime tradície, avšak snažíme sa ich prinášať v modernom a sviežom prevedení. Rovnako pristupujeme aj ku darčekovým setom

Darčekové sety butikového vinárstva Tajna

Predstavte si darčekové balenie v minimalistickom dizajne a výlučne s produktami, ktoré si vychutnáte v tej najlepšej kvalite. Darčekové sety Tajna sú vyskladané na mieru podľa typu príležitosti, či osoby, pre ktorú sú určené. Sme presvedčení, že každý darčekový balíček by mal byť zhotovený so zmyslom pre detail a danú príležitosť. Vidíme väčší potenciál v menších, ale za to hodnotnejších balíčkoch v prémiovej kvalite.


VŠETKY DARČEKOVÉ SETY

Vážime si lokálnu produkciu a radšej ako preplnené balenia plné samoúčelných produktov a dekorácií ponúkame ľuďom poctivé domáce výrobky. Chceme, aby naše balíčky boli nielen vizuálnym, ale najmä chuťovým zážitkom. Kombinácie a typy darčekových setov sú starostlivo nakombinované na mieru k našim vínam. Všetky zahrnuté produkty zodpovedajú filozofii vinárstva Tajna a sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a udržateľnosť. 

Darčekové sety pre firmy aj jednotlivcov

Chceli sme, aby jednotlivé sety boli vhodné ako pracovné aj osobné dary. Okrem vín Tajna nájdete v elegantných krabičkách čokolády zo spolupráce s ďalšou rodinnou firmou ALMA. Spolu sme namiešali harmonické súznenie chutí vína a čokolády, ktoré vytvára prvotriedny gastronomický zážitok. Čokolády sú vyrobené na Slovensku z čokoládových bôbov z Ekvádoru a Peru, pestovaných udržateľným spôsobom. Príchute ruby, white a dark sú rozdelené v setoch tak, aby chuťovo dopĺňali jednotlivé typy našich vín. 

vina set tajna

Víno v kombinácii s medom aj ekologickými sviečkami

Naše vína v baleniach chuťovo dolaďujú domáce medy a sušený včelí peľ priamo od včiel z vinohradu v Tajnej. Pre romantickú atmosféru sme niektoré balíčky doplnili o ekologické sójové sviečky v skle. Ku každému darčekovému setu vám radi pripravíme aj personalizované prianie alebo malý odkaz podľa vašich predstáv. Ak vás naša ponuka hotových setov oslovila a našli ste si v nej ten váš ideálny darčekový balíček, radi ho vo vašom mene odošleme priamo na adresu, akú si želáte. Ak máte inú predstavu, napíšte nám a my vám radi pripravíme darčekové balenie na mieru.

Stačí, ak nás budete konktaktovať a spoločne vyberieme najlepšie darčekové sety priamo pre vás:
Telefonicky: +421 905 209 727
E-mailom: obchod@vinotajna.sk

E-shop
Magazín