Eventy pre verejnosť

Prijmite pozvanie na eventy organizované nami priamo vo vinárstve, alebo našimi partnermi v ich priestoroch.

*Na verejných eventoch organizovaných v našom vinárstve sa môžete zúčastniť po rezervácii miesta alebo zakúpení vstupenky cez e-shop.

30. januára 2019

Galadegustácia špičkových vín z celého sveta

od 14:00 hod.
streda 30. januára 2019
Kaiserštejnský palác, Malostranské náměstí 23, Praha 1

Milovníci vína a kvalitných destilátov z Českej republiky a Slovensk! Pozývame vás na Galadegustáciu špičkových vín z celého sveta v barokových priestoroch Kaiserštejnského paláca v Prahe

Slovenskú republiku na tejto prestížnej akcii bude prezentovať náš brand ambassador Vladimír Hronský s vínami Tajna Vineyards & Winery v tandeme s vlastnou privátnou kolekciou.

 

 

Viac info

 

30. januára 2019

PRAGUE WINE WEEK

od 16:00 hod.
streda 30. januára 2019
Jalta Boutique Hotel, Václavské náměstí 45, Praha 1

Prague Wine Week je jedinečný a výberový festival vín, vinárstva a gastronómie. Celý týždeň sa budú v pražských reštauráciách, vínnych baroch a vinotékach stretávať profesionáli aj milovníci vína nad pohárom skvelého vína. 

Na Galadegustácii nás budú reprezentovať tieto vína: Cuvée Du Terroir Brut, Müller Thurgau FRESH (zlatú medailu získal jeho predchodca ročník 2017), Rizling Vlašský, Sauvignon Blanc 2017 – zlatá medaila, Cuvée Sari 2015, Cabernet Sauvignon rosé 2017 – zlatá medaila, Cuvée Secret Reserva 2015 – zlatá medaila, regional champion

Viac info

31.1. – 2.2. 2019

CULINARY WEEK JASNÁ VI. ROČNÍK

štvrtok 31.1.- sobota 2.2. 2019
VON ROLL RESTAURANT LUKOVÁ 1670 m n.m. a ANGUS RESTAURANT HOTEL POŠTA****

Užite si netradičný kulinársky zážitok počas trojdňového CULINARY WEEK a vychutnajte si ho hneď v dvoch unikátnych reštauráciách – VON ROLL RESTAURANT Luková 1670 m. n. m. alebo ANGUS RESTAURANT v hoteli Pošta****. 

O vaše chuťové poháriky sa postará prvý československý michelinský šéfkuchár Pavel Pospíšil so svojím tímom a pripraví vám vynikajúcu 7-chodovú večeru napárovanú s našimi vínami, ktorú si nemôžete nechať ujsť!

 

 

Viac info

 

Buďte s nami v kontakte – NEWSLETTER

* Informácie o spracúvaní osobných údajov a zásady ochrany osobných údajov

Naplánujte si svoj súkromný alebo firemný event u nás

Privátne a firemné eventy

Vyberte si typ degustácie a ostatné nechajte na nás

ochutnávka vín degustácia

Degustácie

Hore
Načítam…