Novinky

Cabernet Sauvignon rosé 2015 a Rizling vlašský 2015 sú zaradené do Národného salónu vín 2016

Naše vína Cabernet Sauvignon rosé 2015 a Rizling vlašský 2015 boli 21.6.2016 zaradené do Národného salónu vín 2016.
Národný salón vín Slovenskej republiky 2016 je najvyššou súťažou vín vyrobených v Slovenskej republike z hrozna pochádzajúceho zo Slovenskej republiky.
Organizuje sa ako finále súťažných degustácií vín uskutočnených v Slovenskej republike v roku 2016 na nominačných výstavách uvedených v tomto štatúte. Organizátorom a odborným garantom súťaže je Zväz vinohradníkov a vinárov Slovenska.
Kolekcia Národného salónu vín Slovenskej republiky je reprezentatívnym výberom najlepších slovenských vín. Do kolekcie bolo zaradených 100 bodovo najvyššie ohodnotených vín, ktoré získali oprávnenie používať označenie Národný salón vín Slovenskej republiky 2016. Vína budú celoročne umiestnené v pivniciach Apponyiho paláca v Bratislave a v partnerských prevádzkach.
Tajna Cabernet sauvignon rosé rizling vlašský
 
[wp_social_sharing social_options=’facebook,linkedin,pinterest‘ facebook_text=’Zdieľať na Facebooku‘ linkedin_text=’Zdilať na LinkedIn‘ pinterest_text=“Zdieľať na Pintereste“ icon_order=’f,p,l‘ show_icons=’0′ before_button_text=“ text_position=“ social_image=“]
 

Prijmite pozvanie na eventy a degustácie a zažite neopakovateľnú atmosféru vinárstva Tajna.

degustácia vína Tajna

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *