vino tajna bublinky sekt flaska

Vyberte si to najlepšie víno vhodné na teplé letné mesiace

Spoločne s naším someliérom Majom Pavlovičom sme pre vás pripravili výber osviežujúcich letných bubliniek z Tajnej. Doprajte si tak ideálnu kombináciu s letnýmmi grilovačkami, teplými dlhými večermi a relaxačným popíjaním na terasách. Na zdravie priatelia!

Sauvignon Blanc Frizzante 2021

Toto biele, polosladké šumivé víno, ideálne na letné večery, poteší krásnou aromatikou v ktorej môžeme nájsť tóny zelených listov čiernej ríbezle, egrešu a broskyne. Chuť korešpondujúca s vôňou pôsobí veľmi veselo a jemné perlenie dotvára osviežujúci celkový dojem.

Pinot Noir Rosé extra dry 2020

Sekt pôsobivej staroružovej farby s intenzívnym perlením dopĺňa svieža aromatika lesných jahôd, malín a v závere lupeňov ruží. Chuť vína je krásne svieža, sprevádzaná jemnými smotanovými tónmi a sladkým ovocným záverom. Tento sekt vyrobený tradičnou metódou druhotným kvasením vo flaši je ideálnym partnerom k letnej oslave alebo grilovačke.

Magazín: Ako na dobre vychladené víno počas leta?

S horúcim počasím máme prirodzene chuť na chladené nápoje. Pri víne potrebujeme správnu teplotu, aby sme si ho mohli vychutnať s čo najlepším pôžitkom. Pripravili sme pe váš zopár overených rád, ako si zabezpečíte dobre vychladené víno na každej letnej oslave, grilovačke alebo letnom posedení na terase.

Cuvée du Terroir brut nature 2018

Tento sekt vyrobený tradičnou metódou z odrôd Chardonnay, Rizling vlašský a Pinot Noir osloví výraznou chuťou jabĺk, mladých hrušiek a egrešov. Je to elegantné, plné a súčasne šťavnaté cuvée s osviežujúca dochuťou limetiek, podfarbenou kúskami lieskových orechov a kandizovaných broskýň. Odporúčame si ho vychutnať ako posledné z týchto troch vín.

Letný set bubliniek Tajna

Spoločne s naším someliérom sme pre vás pripravili nový, osviežujúci letný set plný tých najlepších bubliniek z Tajnej. Ideálna kombinácia s letnýmmi grilovačkami, teplými dlhými večermi a relaxačným popíjaním na terasách.

Navyše, počas letných mesiacov vám k letnému setu pribalíme aj praktický chladič na víno ako darček.

Potrebujete s výberom ideálneho vína na leto pomôcť? Veľmi radi vám pomôžeme aj osobne, stačí nás kontaktovať.

Katarína Brožová (event manager)
Tel. č.: +421 905 209 727
E-mail: obchod@vinotajna.sk

E-shop
Magazín