vino tajna bublinky sekt flaska

Vyberte si to najlepšie víno vhodné na teplé letné mesiace

Spoločne s naším someliérom Majom Pavlovičom sme pre vás pripravili výber osviežujúcich letných bubliniek z Tajnej. Doprajte si tak ideálnu kombináciu s letnýmmi grilovačkami, teplými dlhými večermi a relaxačným popíjaním na terasách. Na zdravie priatelia!

Sauvignon Blanc Frizzante 2021

Toto biele, polosladké šumivé víno, ideálne na letné večery, poteší krásnou aromatikou v ktorej môžeme nájsť tóny zelených listov čiernej ríbezle, egrešu a broskyne. Chuť korešpondujúca s vôňou pôsobí veľmi veselo a jemné perlenie dotvára osviežujúci celkový dojem.

Pinot Noir Rosé extra dry 2020

Sekt pôsobivej staroružovej farby s intenzívnym perlením dopĺňa svieža aromatika lesných jahôd, malín a v závere lupeňov ruží. Chuť vína je krásne svieža, sprevádzaná jemnými smotanovými tónmi a sladkým ovocným záverom. Tento sekt vyrobený tradičnou metódou druhotným kvasením vo flaši je ideálnym partnerom k letnej oslave alebo grilovačke.

Cuvée du Terroir brut nature 2018

Tento sekt vyrobený tradičnou metódou z odrôd Chardonnay, Rizling vlašský a Pinot Noir osloví výraznou chuťou jabĺk, mladých hrušiek a egrešov. Je to elegantné, plné a súčasne šťavnaté cuvée s osviežujúca dochuťou limetiek, podfarbenou kúskami lieskových orechov a kandizovaných broskýň. Odporúčame si ho vychutnať ako posledné z týchto troch vín.

Letný set bubliniek Tajna

Spoločne s naším someliérom sme pre vás pripravili nový, osviežujúci letný set plný tých najlepších bubliniek z Tajnej. Ideálna kombinácia s letnýmmi grilovačkami, teplými dlhými večermi a relaxačným popíjaním na terasách.

Navyše, počas letných mesiacov vám k letnému setu pribalíme aj praktický chladič na víno ako darček.

Potrebujete s výberom ideálneho vína na leto pomôcť? Veľmi radi vám pomôžeme aj osobne, stačí nás kontaktovať.

Katarína Brožová (event manager)
Tel. č.: +421 905 209 727
E-mail: obchod@vinotajna.sk

E-shop
Magazín