Ak ste si zvykli, že to najlepšie z najlepšieho vám skončí rovno pod nosom počas toho, ako relaxujete v kresle, určite vás potešia služby e-shopu s kvalitným alkoholom a pochutinami Belvet. V Belvete si môžete objednať aj tie naše vína, ktoré už v našom e-shope nenájdete. Kuriér vám vína Tajna doručí do 48 hodín, alebo si ich môžete osobne vyzdvihnúť v Bratislave alebo v Trnave už do 24 hodín.

Online nákup je čoraz obľúbenejší

Podľa prieskumov si zabezpečuje víno cez rôzne e-shopy 18 percent ľudí pravidelne a 25 percent, t.j. každý štvrtý človek, to už skúsil aspoň raz v živote. Patríte k nim aj vy? Mali by ste. Nakupovanie vína on-line má viacero dôvodov ako len pohodlnosť a neochota naťahovať sa s ťažkými taškami alebo kartónmi. Kupovanie vína cez internet šetrí čas aj peniaze. E-shop  má často väčší a kvalitnejší výber ako bežná kamenná predajňa. Navyše na webe je ponuka prehľadnejšia ako v obrovských a často neuprataných regáloch. Vyberanie vína cez internet na rôzne príležitosti sa neriadi ani žiadnymi otváracími hodinami. Takže vám nič nebráni v akúkoľvek dennú či nočnú hodinu prezerať ponuku rôznych druhov obľúbeného nápoja.

Prečítajte si Ak nebudú včely, nebude nielen med, ale ani víno

E-shop ponúka aj vína Tajna

Ponuka cez belvet.sk  obsahuje vína, ktoré v bežne v obchodoch nenájdete. Prehľadný e-shop má zároveň vlastné skladové zásoby, a tak sa môžete napríklad dostať k vínu, ktoré už nemajú k dispozícii ani samotní vinári.  Belvet sa navyše môže pochváliť tým, že majiteľ e-shopu sa vo vínach vyzná, má s nimi osobnú skúsenosť – všetky totiž prešli hodnotením jeho kritickými chuťovými pohárikmi. Aj preto nie je prekvapením, že sa medzi ponúkanými značkami objavili aj vína Tajna. Belvet ponúka z vinárstva TAJNA VINEYARDS & WINERY biele, červené aj ružové vína, špeciality z produkcie značkových vín (cuvée), ako aj prestížnu reservu, z ročníkov 2015 až 2017.

Belvet vám pomôže dobre vybrať

vína Tajna Belvet
Internetový obchod sa však nezameral na kvantitu ale kvalitu. Preto sa zákazníci nemusia preklikávať množstvom produktov a zložito pátrať po víne, ktoré im ulahodí. Nápomocná je najmä tabuľka, kde si zvolíte svoje preferencie podľa základných vlastností, pôvodu, odrody a ročníka vína. Ak sa vo vínach nevyznáte, stačí sa jednoducho prekliknúť na výber, k akému jedlu chcete víno podávať. Pri špeciálnych príležitostiach si môžete objednať darčekovú kazetu, kde sa okrem vína môžu ukrývať aj iné dobroty. Ako darček pre seba aj pre druhých môže zapôsobiť napríklad degustačná sada. Belvet ponúka možnosť nákupu už od jednej fľaše, ale pri väčších odberoch ponúka individuálne zľavy. A kedy bude objednané víno u spokojného majiteľa? Kuriér doručí objednávku maximálne do 48 hodín, osobný odber v Bratislave alebo Trnave je možný už do 24 hodín.

Prečítajte si Prečo je pre vinára dôležitý vlastný vinič