6 zlatých medailí z Prague Wine Trophy 2024

3x Prague Gold
2x Prague Premium Gold
1x Prague Regional Champion

Naše vína opäť potvrdili svoju kvalitu a jedinečnosť a zástupcovia z kolekcie FRESH, SUNSET a PREMIUM sa zaradili medzi najlepšie vína vo svojej kategórií.

Tajné príbehy, alebo secret stories.

Vitajte v Tajnej. V malej dedinke Tajná, ktorá sa nachádza v Nitrianskej vinohradníckej oblasti a Vrábeľskom vinohradníckom rajóne. Sme rodinné butikové vinárstvo s limitovanou produkciou vína, ukryté uprostred vlastných organických vinohradov.
 
Príbeh nášho vinárstva sa začal písať zrodom prvotnej odvážnej myšlienky vlastniť svoj vinohrad a vinárstvo. Tajné príbehy alebo Secret stories sa však píšu otvorením každej jednej fľašky TAJNA. Tajné, no odvážne, radostné, dych berúce stories. Pozývamé vás ich zažiť spoločne s naším vínom.
flasky vina tajna

Eventy s magickými západmi slnka.

Eventy v našom vinárstve sú najmä o zdieľaní lásky k životu, k vínu a o prepájaní životných predstáv a príbehov. V Tajnej sa stretávajú najprestížnejší kuchári Slovenska, ale aj naši lokálni poctiví priatelia, aby vytvorili emóciu, ktorá utkvie dlho v pamäti.

Objavte tajomstvo našich vín.

Víno Cabernet Franc Rosé SUNSET 2023 z ekologického vinohradu
Cabernet Franc Rosé
SUNSET 2023
Cuvée Secret Reserva 2021, prémiové červené víno z ekologických vinohradov TAJNA
Secret Reserva
PREMIUM 2021
Rizling Vlašský FRESH 2023 z vinárstva TAJNA, víno z ekologických vinohradov, biele
Rizling Vlašský
FRESH 2023
Sauvignon Blanc SUNSET 2023, biele víno z ekologických vinohradov TAJNA
Sauvignon Blanc
SUNSET 2023

Ekologický vinohrad.

Naše vinohrady sa nachádzajú v katastri vinohradníckej obce Tajná, ktorá leží v časti Pohronskej pahorkatiny, v údolí riečky Širočina. Vinohrad v tejto lokalite je situovaný na juhozápadnom svahu s dostatočným slnečným svitom.